Filtr kabinowy Purlfux

PurfluxFirma Purflux założona została ponad 50 lat temu. Od lat uważana jest za czołowego producenta filtrów samochodowych na świecie. Postęp technologiczny i stale rozwijający się rynek motoryzacyjny stawia wysoką poprzeczkę producentom części samochodowych. Firma Purflux jest producentem najlepszej jakości filtrów samochodowych – powietrza, oleju, paliwa oraz kabinowych. Produkty marki Purflux spełniają wszystkie wymagania nałożone przez dzisiejszy rynek motoryzacyjny, od norm bezpieczeństwa do wysokiej jakości i przystępnej ceny. Firma oferuje produkty dla większości marek i modeli samochodów oraz rodzajów silników.

Stale rosnący ruch uliczny oraz wzrost zanieczyszczenia powietrza zmuszają producentów samochodowych do produkcji bezpiecznych i szczelnych filtrów kabinowych. Zanieczyszczone pyłami, kurzem, zarodnikami grzybów i pleśni oraz szkodliwymi dla człowieka gazami powietrze potrafi być sześciokrotnie bardziej szkodliwe we wnętrzu samochodu niż poza nim. Związane jest to z jego cyrkulacją oraz ilością nagromadzonych i zasysanych bezpośrednio z drogi spalin. Aby zapobiegać skutkom wdychania nieczystości najlepiej im przeciwdziałać od początku, stosując samochodowe filtry kabinowe.

Filtry kabinowe Purflux
zapewniają wysoka chłonność zanieczyszczeń i stopień filtracji. Zapobiegają namnażaniu się bakterii powodujących podrażnienia błon śluzowych, katar, bóle i łzawienie oczu oraz inne dolegliwości, takie jak złe samopoczucie i bóle głowy. Zmniejszają problem parowania szyb samochodowych oraz zapobiegają awariom wentylacji i klimatyzacji. Zwiększają zatem bezpieczeństwo kierowcy, pasażerów oraz innych pojazdów ruchu ulicznego. W ofercie firmy Purflux znajdziemy standardowe filtry kabinowe hamujące dostawanie się do kabiny cząstek stałych, pyłu, kurzu, sadzy itp. oraz węglowe filtry kabinowe, które dodatkowo zatrzymują  nieprzyjemne zapachy oraz szkodliwe dla człowieka gazy mogące wywołać zawroty głowy i kaszel.

Purflux to synonim wysokiej jakości części samochodowych. Filtry kabinowe tej marki charakteryzują się:
Filtr kabinowy Purflux- wysokim stopniem chłonności zanieczyszczeń,
- odpornymi na korozję i uszkodzenia materiałami,
- najlepszą szczelnością konstrukcji,
- wydajnością,
- wielowarstwowym medium filtracyjnym.

Koszt wymiany filtra kabinowego to kilkadziesiąt złotych – nie warto więc ryzykować zdrowia. Wybierz Purflux i ciesz się świeżym powietrzem nawet w trudnych warunkach na trasie.

 
Filtry kabinowe w iParts.pl!

Filtr kabinowyFiltry kabinowe, nazywane przeciwpyłkowymi, są coraz częstszym elementem wyposażenia nowych samochodów, zwłaszcza jeśli posiadają one klimatyzację. Wprawdzie nie stanowią części technicznej pojazdu, w związku z czym nie ...

Sprawdź Filtr kabinowy - przeciwpyłkowy

Powiązane części samochodowe PURFLUX