Filtr oleju Bosch

BoschFirma Bosch powstała w 1886 roku. Początkowo funkcjonowała jako warsztat mechaniki i elektroniki samochodowej w Stuttgarcie. Ponad stuletnie doświadczenie na rynku sprawiło, że firma BOSCH stała się wiodącym dostawcą technologii i usług. BOSCH najczęściej kojarzony z produkcją sprzętu AGD, jest jednak czołowym producentem części samochodowych. Produkty marki Bosch znane i cenione są na całym świecie, produkowane są zarówno na pierwsze wyposażenie jak i na rynek części zamiennych.

Jednym z produktów marki BOSCH są filtry oleju, charakteryzujące się dużą precyzją wykonania, odpornością i trwałością materiałów. Aby chronić elementy ruchome silnika samochodowego konieczne jest ich właściwe i stałe smarowanie. Pozwala to zmniejszyć powstające tarcia i temperaturę pracy, chroniąc komponenty silnika przed przedwczesnym zużyciem. Filtry oleju BOSCH gwarantują niezawodną ochronę Twojego silnika, oczyszczają olej z brudu, cząstek stałych i innych zanieczyszczeń powstałych w czasie pracy silnika. Spełniają one wszystkie wymogi stawiane przez specjalistów i producentów samochodów.


Nieregularna wymiana filtra oleju powoduje jego zatkanie. Otwiera się wówczas zawór bezpieczeństwa w celu podtrzymywania smarowania silnika. Olej tym samym jest wówczas niedostatecznie przefiltrowany, co powoduje szybsze zużycie części silnika. Jest to jednak o wiele bardziej bezpieczne niż całkowite zatrzymanie przepływu oleju. Nieprawidłowe i zbyt długie użytkowanie filtrów powodować może spadek wydajności silnika oraz inne kosztowne naprawy. Funkcjonowanie bez zarzutu filtra oleju jest podstawowym warunkiem dobrej pracy Twojego samochodu.


Firma BOSCH oferuje Ci najlepszej jakości filtry oleju, posiadające między innymi:
- impregnowane medium filtracyjne
- wzmocnienia na zgięciach
- regularne odstępy pomiędzy złożeniamiFiltr oleju Bosch
- wysoki poziom absorpcji zanieczyszczeń przy zachowaniu wysokiej przepustowości filtra
- stabilne zamocowanie filtra w obudowie
- wzmocnione połączenie klejone
- wysokie parametry działania.

Pamiętajmy zatem, aby zaufać najlepszym – wybierz markę Bosch i przekonaj się, że silnik Twojego samochodu będzie najlepiej chroniony.

 
Najlepsze Filtry Oleju tylko w iParts.pl

Filtr olejuFiltr oleju to część, która jest odpowiedzialna za filtrację oleju silnikowego w samochodzie. Ma on bardzo duży wpływ na jakość pracy silnika oraz jego niezawodność. Podczas pracy silnika, do oleju dostaje się bowiem wiele zanieczyszczeń. Zadaniem filtra jest jego dokładna filtracja i zatrzymanie wszelkich ...

Sprawdź Filtr oleju