Części samochodowe PURFLUX

Auto części zamienne Purflux

Części samochodowe PURFLUX

Purflux to firma produkująca filtry samochodowe na rynek oryginalnych i zamiennych części samochodowych. W branży motoryzacyjnej przedsiębiorstwo obecne jest od przeszło 50 lat. W tym czasie udało się stworzyć przedstawicielstwa w 19 krajach całego świata. O sile firmy stanowią między innymi 44 fabryki i 22 biura sprzedaży, w których są produkowane oraz dystrybuowane części samochodowe Purflux. Purflux wchodzi w skład grupy Sogefi SpA, która notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Mediolanie. 

Części Purflux to przede wszystkim najwyższej jakości filtry oleju, filtry powietrza, filtry paliwa oraz filtry kabinowe, które znajdują zastosowanie w samochodach osobowych. Oprócz działalności na rynku części zamiennych, Purflux seryjnie dostarcza części na tzw. pierwszy montaż do wielu renomowanych producentów samochodowych. Z danych producenta wynika, że corocznie linie produkcyjne opuszcza ponad 60 milionów filtrów

Przed trafieniem do sprzedaży filtry Purflux sprawdzane są pod kątem spadku ciśnienia, skuteczności oraz żywotności. Każda z tych kategorii ma określone normy. W chwili przechodzenia płynu przez filtr występują różnice ciśnienia, które powinny być możliwie najniższe. Skuteczność filtra sprawdza się na zasadzie rozdrobnienia filtracji. Według inżynierów Purflux skuteczny filtr zapobiega przedwczesnemu zużyciu się silnika. Żywotność określana jest przez ilość zanieczyszczeń, które mogą być sprawdzone zanim filtr przestanie skutecznie funkcjonować. Wszystkie części firmy Purflux spełniają wspomniane wymagania, aczkolwiek przynajmniej raz w roku muszą one zostać zmieniane zgodnie z zaleceniami producentów samochodowych.

Opinie o częściach PURFLUX

Purflux ma bardzo dobre filtry. Osobiście korzystam z nich już od trzech wymian i nie zawiodłem się na żadnym.

Andrzej, Trzciana

19-02-2016

Według mnie Purflux produkuje wysokojakościowe filtry do samochodów. Korzystam i potwierdzam ich jakość na własnym przykładzie.

Daniel, Dynów

13-03-2016

Ostatnio mój mechanik założył u mnie filtry Purflux, bo prosiłem go żeby wybrał coś dobrego z rozsądnej cenie.

Jarek, Głuchów

30-03-2016

W Naszym zakładzie wykorzystujemy same renomowane części , wśród których znajduje się także Purflux. Bardzo dobre jakościowo filtry na które nigdy nie mieliśmy reklamacji.

Gabriel, Katowice

13-04-2016

Katalog części Purflux online

Katalog online: https://www.sogefifilterdivision.com/catalogues/FO/scripts/accueil.php?zone=FR&catalogue=PFX&lang=GB