Filtr paliwa Purflux

PurfluxFirma Purflux założona została w 1956 roku. Głównym kierunkiem jej działania jest produkcja wysokiej jakości filtrów oraz elementów kompaktowych. Od lat uważana jest za lidera wśród producentów filtrów samochodowych na świecie. Produkty marki PURFLUX spełniają wszystkie wymagania stawiane przez dzisiejszy rynek motoryzacyjny, producentów samochodowych oraz kierowców. Firma PURFLUX gwarantuje wysoką jakość produktów filtrujących, wykorzystując de tego celu najlepsze materiały i surowce.


Podstawowym zadaniem każdego filtra paliwa jest oczyszczanie paliwa z znajdujących się w nim cząstek brudu, rdzy, kurzu oraz innych pozostałości znajdujących się w zbiorniku, takich jak m.in. woda. Nieprawidłowa filtracja paliwa powodować może awarię układu wtryskowego oraz innych elementów silnika. Do głównych objawów nieprawidłowej pracy filtra należą: problem z uruchomieniem silnika, niska wydajność sinika, spadek osiągów oraz płynności jazdy. Wymiana filtra przebiega w bardzo prosty sposób, dzięki czemu z łatwością możemy kontrolować stan filtra paliwa naszego samochodu i w razie konieczności wymienić go na nowy.


Filtry paliwa Purflux to najlepiej oceniane filtry paliwa na rynku. Spełniają one wszystkie wymogi jakościowe, techniczne oraz bezpieczeństwa stawiane przez koncerny samochodowe. Filtry paliwa Purflux przeznaczone są zarówno do silników o zapłonie iskrowym, jak i samoczynnym. Ze względu na lepkość i gęstość paliwa, filtracja benzyny jest zdecydowanie prostsza niż oleju napędowego.


Wśród produktów Purflux znajdziemy:


Filtr paliwa PurfluxFiltr paliwa Purflux do silników benzynowych - filtr paliwa przeznaczony do silników o napędzie benzynowym chroni system zasilania silnika, eliminując wszystkie zanieczyszczenia występujące w paliwie. Dobrze przefiltrowane paliwo zwiększa żywotność silnika oraz przyczynia się do wzrostu jego wydajności. Filtr paliwa Hengst nie przepuszczaja cząstek większych niż 8 mikrometrów, czyli jedną tysięczną milimetra. W przypadku silników z elektrycznym systemem wtrysku paliwa, filtr paliwa Hengst chroni silnik zapewniają stopień filtracji na poziomie od 3 do 6 mikrometrów.


Filtr paliwa Purflux do silników Diesel
– chroni silnik oraz oczyszcza paliwo z zanieczyszczeń powstałych podczas produkcji, transportu, magazynowania. Dodatkowo zabezpiecza silnik przed skraplaniem się w zbiorniku wody na skutek zmiany temperatury.


Filtry paliwa muszą być odporne, wytrzymałe oraz charakteryzować powinny się wysokim stopniem filtracji. Kryteria te wzorowo spełniają filtry paliwa Purflux, wykonane z najlepszej jakości materiałów i papierów filtracyjnych. Chroń to co najcenniejsze w Twoim samochodzie, wybierz filtry Purflux.

 

Filtry Purflux

Purflux to firma produkująca filtry samochodowe na rynek oryginalnych i zamiennych części samochodowych. W branży motoryzacyjnej przedsiębiorstwo obecne jest od przeszło 50 lat. W tym czasie udało się stworzyć przedstawicielstwa w 19 krajach całego świata. O sile firmy stanowią między innymi 44 fabryki i 22 biura sprzedaży, w których są produkowane oraz dystrybuowane części samochodowe Purflux. Purflux wchodzi w skład grupy Sogefi ...

Czytaj więcej o PURFLUX