Dodatki XADO

Znaleziono produktów: 25
Sortuj:
Widok:   
z 1

O marce XADO

XADO jest jedną z największych marek wśród europejskich przedsiębiorstw chemicznych. Powstałe w 1991 roku przedsiębiorstwo specjalizuje się w nowoczesnych technologiach produkcji olejów samochodowych, smarów oraz szeroko rozumianej chemii samochodowej (płyny robocze, dodatki XADO do silnika, dodatki XADO do skrzyń biegów itp.). Koncern XADO stanowi bardzo rozbudowaną strukturę, w ramach której funkcjonują specjalistyczne laboratoria fizyko-chemiczne, laboratoria chemiotologiczne oraz inne, opracowujące unikalne receptury, na podstawie których wytwarzane są płyny i dodatki XADO. Centralne biuro koncernu znajduje się w Charkowie na Ukrainie, jednak swoje przedstawicielstwa posiada na całym świecie, w tym m. in. w Niemczech, Stanach Zjednoczonych, we Włoszech, w Chinach, a także w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Technologia XADO

Główna część oferty produktowej koncernu, czyli oleje silnikowe XADO oraz płyny i dodatki XADO, powstaje w oparciu o unikalną technologię. Technologia XADO jest rozwiązaniem unikalnym, chronionym przez prawo patentowe w krajach całego świata. Jej istotą są unikalne właściwości ochronne i naprawcze, które sprawiają, że wyprodukowane z jej użyciem płyny XADO pozwalają zminimalizować wydatek energetyczny silnika, poprawić osiągi konkretnego urządzenia, znacząco wydłużyć jego żywotność, a przy tym ograniczać szkodliwy wpływ na środowisko naturalne.

Tak zwane „rewitalizanty” – związki stanowiące podstawę tej unikalnej technologii – stosowane są w m. in. w płynach XADO przeznaczonych do silnika oraz do skrzyń biegów. Stosowane są również szeroko w doskonałych olejach samochodowych tej marki.

Oferta dodatków XADO

Obecnie w ofercie samochodowych płynów i dodatków XADO znaleźć można szeroki wybór płukanek do silnika, penetratorów, preparatów do chłodnicy, dodatków do oleju silnikowego, dodatków do manualnych i automatycznych skrzyń biegów, do układów wspomagania, a także dodatków do silników benzynowych oraz silników Diesla. W ofercie XADO dostępne są również dodatki do pomp paliwa.