Oleje półsyntetyczne Castrol

Znaleziono produktów: 6
Sortuj:
Widok:   
z 1

Olej Półsyntetyczny CASTROL Magnatec A3/B4 10W40 1 Litr

36,00 z VAT
Kod: 10W401MAGNATEC Producent części: CASTROL
Wysyłka od ręki!

Olej CASTROL Magnatec Diesel B4 10W40 1 litr

36,00 z VAT
Kod: 10W401MAGNATECDIESEL Producent części: CASTROL
Wysyłka od ręki!

Olej CASTROL Magnatec Diesel B4 10W40 4 litry

115,00 z VAT
Kod: 10W404MAGNATECDIESEL Producent części: CASTROL
Wysyłka od ręki!

Olej CASTROL Magnatec A3/B4 10W40 4 litry

115,00 z VAT
Kod: 10W404MAGNATEC Producent części: CASTROL

Oleje silnikowe półsyntetyczne Castrol

Cecha charakterystyczną olejów półsyntetycznych jest to, że łączą one w sobie zalety nowoczesnych olejów syntetycznych, które gwarantują doskonałe właściwości smarne bez względu na temperaturę, z zaletami olejów mineralnych, które bardzo delikatnie obchodzą się z uszczelnieniami samochodu. W skład olejów półsyntetycznych chodzi zawsze baza mineralna zajmująca około 25 do 30%, jest ona otrzymywania w procesie rafinacji ropy naftowej, a także z bazy syntetycznej. Oleje półsyntetyczne stosowane są zarówno w silnikach benzynowych, jak i dieslach. Świetnie sprawdzają się one do silników starszych generacji, którym gwarantują dobre smarowanie, a przy tym są odporne na szybkie starzenie się, a także delikatne dla uszczelnień w samochodzie.

Oleje półsyntetyczne Castrol

W grupie olejów półsyntetycznych Castrol, znajdziemy takie produkty jak:

  • Castrol Magnatec Diesel 10W-40 – to dedykowany do silników wysokoprężnych, o najwyższej jakości, gwarantujący doskonałą ochronę jednostki napędowej, począwszy od chwili zimnego rozruchu, poprzez rozgrzewania aż po zatrzymanie silnika. Producent zaznacza, że ten olej sprawdzi się najlepiej w silnikach diesla, w których producent rekomenduje specyfikację ACEA A3/B4 lub AI CF, o lepkości SAE 10W40.
  • Castrol Magnatec 10W-40 A3/B4 – olej ten świetnie nadaje się do ochrony zarówno silników benzynowych, jak i wysokoprężnych silników diesla. W tym oleju Castrol zastosował technologię Inteligentnych Molekuł, które odznaczają się tym, że w momencie rozruchu silnika od razu przylegają do jego części, gwarantując ich ochronę.
  • Castrol GTX High Mileage 15W-40 – to bardzo wyjątkowy olej, dedykowany do samochodów z dużym przebiegiem, powyżej 100 000 km. Podczas jego produkcji użyto specjalną formułę o zwiększonej zawartości detergentów. Olej ten skutecznie zabezpiecza silnik przed szlamami, przedłuża żywotność silnika, minimalizuje wycieki, a także przywraca uszczelnieniom elastyczność. Castrol GTX High Mileage dedykowany jest od wszystkich samochodów zarówno z silnikiem diesla, jak i benzynowych, w których występuje zwiększone zużycie oleju.
  • Castrol GTX 10W-40 A3/B4 – olej ten doskonale chroni silniki benzynowe oraz diesla przed osadami, ponadto zwiększa żywotność silnika, narażonego na prace w trudnych warunkach. Olej ten pozwala utrzymać silnik w należytej czystości.

Samochodowe oleje półsyntetyczne Castrol

Oleje półsyntetyczne Castrol to gwarancja najwyższej jakości i przystępnej ceny. Wieloletnie doświadczenie na rynku motoryzacyjnym daje tej marce niezbędne doświadczenie i sprawdzone, wypracowane przez lata technologie, pozwalające dostarczać produkty dbające z najwyższą troskę o silniki naszych pojazdów. W naszym sklepie oferujemy ofertę najpopularniejszych olejów półsynetetyczne Castrol w atrakcyjnych cenach.