Żarówki PY21W

Znaleziono produktów: 20
Sortuj:
Widok:   
z 1

2,00 z VAT
Kod: 8GA006841121 Producent części: HELLA
Wysyłka od ręki!

4,00 z VAT
Kod: 1987302213 Producent części: BOSCH
Wysyłka od ręki!

5,00 z VAT
Kod: 12496NACP Producent części: PHILIPS
Wysyłka od ręki!

Żarówki samochodowe PY21W

Według policyjnych statystyk, co trzecie zdarzenie na drodze miało miejsce podczas opadów deszczu lub śniegu, natomiast wśród najczęstszych usterek technicznych samochodu, które przyczyniły się do spowodowania wypadku drogowego, wymienia się na pierwszym miejscu braki w oświetleniu pojazdu.

Żarówki samochodowe PY21W to jednowłóknowe żarówki pomocnicze instalowane przede wszystkim w kierunkowskazach, światłach cofania oraz światłach tablic rejestracyjnych. Tego rodzaju żarówki odróżniają się od innych przede wszystkim barwą. Litera „Y” w nazwie żarówki oznacza bowiem kolor żółty, od angielskiego słowa „Yellow”.

Żarówki PY21W mogą być stosowane również w starszych modelach samochodów oraz pasują do praktycznie wszystkich przednich oraz tylnych świateł kierunkowskazów. Żarówki tego typu są nawet dwa razy trwalsze od tradycyjnych żarówek. Posiadają one moc znamionową 21 W i pracują z napięciem 12 V. Użyty w nich typ gniazda to BAU 15 s.

Żarówki samochodowe PY21W są stosowane w bardzo wielu modelach samochodów czołowych światowych koncernów motoryzacyjnych, jak np.: Audi, BMW, Fiat, Ford, Citroen Toyota, VW, Porsche, Renault czy też Mercedes. Żarówki PY21W to innowacyjne rozwiązanie, które na pewno poprawi wygląd oraz estetykę każdego samochodu dzięki emitowanemu przez żarówki tego typu bursztynowemu światłu.

W sklepie z częściami samochodowymi iParts.pl dostępnych jest wiele rodzajów żarówek typu PY21W, dostarczanych przez najlepszych producentów oświetlenia samochodowego (m.in. Bosch, Philips, Osram, Maxgear czy Valeo).

Zapraszamy do naszego sklepu po najlepsze żarówki samochodowe PY21W!