Żarniki ksenonowe D3S

Znaleziono produktów: 11
Sortuj:
Widok:   
z 1

125,00 z VAT
Kod: KS000004 Producent części: IPARTS

855,00 z VAT
Kod: 66340CBNHCB Producent części: OSRAM

Żarówki xenonowe D3S

Żarniki ksenonowe D3S dostępne w ofercie sklepu iParts.pl nie tylko zapewniają doskonałe oświetlenie drogi, ale również prezentują się niezwykle nowocześnie. Charakterystyczne niebieskie światło nadaje samochodowi drapieżnego charakteru i staje się obiektem pożądania innych uczestników ruchu.

Wydajność mierzona oszczędnościami

Obok wysokiej wydajności lampy ksenonowe cechuje znaczna energooszczędność. Zapewnia ją innowacyjna zasada działania. Światło powstaje w wyniku wyładowania elektrycznego pomiędzy dwoma elektrodami umieszczonymi w gazowym środowisku ksenonu. Brak marnowania energii na wytwarzanie ciepła pozwala na znaczne oszczędności. Żarniki ksenonowe D3S zapewniają też kilkukrotnie dłuższą niż w przypadku tradycyjnych żarówek żywotność, która wynosi nawet 3 tysiące godzin.

Regulacja świateł ksenonowych

Większa moc światła rodzi ryzyko oślepienia innych uczestników ruchu, dlatego należy pamiętać, że wszystkie rodzaje oświetlenia, także ksenonowe, wymagają odpowiedniego ustawienia. Reflektory z nowoczesnymi żarnikami ksenonowymi wyposażone są w automatyczne układy samopoziomowania. Wszelkie korekty ustawienia muszą objąć także zmiany w sterowniku, dlatego powinny być przeprowadzane przez specjalistów.

Typy lamp ksenonowych

Choć  wbrew pozorom nie ma nic łatwiejszego niż wymiana oświetlenia w samochodzie,  jego poprawny montaż wymaga odpowiedniej wiedzy i umiejętności. Na rynku dostępne są lampy o różnych oznaczeniach. Żarniki ksenonowe DS3 przystosowano do reflektorów projektorowych. Obecność soczewki daje możliwość dokładnego wyznaczenia granicy światła i cienia. Model posiada zintegrowany zapłonnik i w odróżnieniu od starszych wersji nie zawiera szkodliwej rtęci.