Żarniki ksenonowe D2R

Znaleziono produktów: 20
Sortuj:
Widok:   
z 1

42,00 z VAT
Kod: 780112 Producent części: MAXGEAR

71,00 z VAT
Kod: KS000001 Producent części: IPARTS

127,00 z VAT
Kod: 1987302903 Producent części: BOSCH

180,00 z VAT
Kod: 8GS007001241 Producent części: HELLA

49,00 z VAT
Kod: 780111 Producent części: MAXGEAR

Żarówki xenonowe D2R

Efektywne oświetlenie to jeden z najistotniejszych elementów wyposażenia samochodu. Poprawnie dobrane zapewnia wysokie bezpieczeństwo i komfort jazdy, nawet w okresie krótkich, zimowych dni. Czy jednak wiesz, że głównym produktem tradycyjnych żarówek jest ciepło, a światło stanowi jednie efekt uboczny? Marnowanie energii stanie się przeszłością, gdy wybierzemy nowoczesne żarniki ksenonowe D2R, które znalazły się w ofercie sklepu iParts.pl.

Po pierwsze – bezpieczeństwo

Światło otrzymywane z lamp ksenonowych jest nawet 2 razy jaśniejsze od tego pochodzącego z tradycyjnej żarówki. Różnicę w jakości szczególnie dobrze widać podczas jazdy po zmroku, kiedy światło o wysokim kontraście świetnie rozwidnia drogę, pozwalając dostrzec nawet najmniejsze szczegóły. Dodatkowo naturalna, niebieska barwa przeciwdziała męczeniu się wzroku, zapewniając komfortową podróż.

Po drugie - oszczędności

Lampy ksenonowe dzięki budowie i nowoczesnej zasadzie działania potrzebują nawet 30 procent energii mniej w stosunku do tradycyjnych  żarówek. Mniejsza ilość zużywanej mocy nie tylko stanowi o ich ekologii, ale także zapewnia oszczędności w postaci mniejszej ilości zużywanego paliwa. Ponadto ksenony są dużo bardziej wytrzymałe, mogą działać nawet 3 tysiące godzin. Dla porównania tradycyjna żarówka swoją funkcję spełnia przez około 500 godzin.

Po trzecie - dopasowanie

Każdy samochód posiada reflektory przystosowane do pracy z określonymi rodzajami światła. Aby uniknąć przykrej pomyłki przy wyborze odpowiedniego typu ksenonu, należy zawsze sprawdzić, jaki model będzie idealny dla naszego auta. Wszystkie potrzebne informacje znajdują się instrukcji lub katalogu.

Wśród dostępnych typów lamp znajdują się żarniki ksenonowe D2R. Identyfikator charakteryzuje lampę przeznaczoną do reflektorów bez soczewki. Model nie posiada wbudowanego zapłonnika i pracuje pod napięciem 85 V.