Preparaty do czyszczenia rąk

Znaleziono produktów: 32
Sortuj:
Widok:   
z 2

11,00 z VAT
Kod: PEVAPURA05 Producent części: PAUL VOORMANN

46,00 z VAT
Kod: 20A61 Producent części: MOJE AUTO

6,00 z VAT
Kod: 9739PAISS Producent części: KRAFT AUTOMOTIVE

68,00 z VAT
Kod: 97294AISS Producent części: KRAFT AUTOMOTIVE

75,00 z VAT
Kod: 97245NAISS Producent części: KRAFT AUTOMOTIVE

76,00 z VAT
Kod: 97295AISS Producent części: KRAFT AUTOMOTIVE

122,00 z VAT
Kod: 972410NAISS Producent części: KRAFT AUTOMOTIVE
1 | 2  Następna  

Środki do czyszczenia dłoni

Po czym można poznać mechanika lub osobę, która lubi majsterkować przy samochodzie? Po nieustannie zabrudzonych dłoniach. Jak pozbyć się zabrudzeń?  Podstawowa zasada to nie zaczynać prac przy jakichkolwiek urządzeniach mechanicznych, zanim nie wyposażymy się w preparaty do czyszczenia rąk oraz środki zabezpieczające skórę rąk, czyli tzw. niewidzialne rękawiczki.

Skuteczne czyszczenie dłoni

Pasty do czyszczenia rąk to środki, które w łagodny sposób pomagają pozbyć się trudno zmywalnych substancji, jak np. smary i oleje. iParts posiada jedynie bezpieczne produkty, które mimo silnych właściwości czyszczących nie narażają skóry na nieprzewidziane działania. Preparaty do mycia rąk to środki, które szczególnie polecamy warsztatom mechanicznym, serwisom samochodowym, warsztatom blacharsko-lakierniczym, jak również w zakładach budowlanych.

Pasty czyszczące do rąk doskonale usuwają typowe zanieczyszczenia skóry, które mogą powstać podczas majsterkowania przy samochodzie, np. tłuste plamy po oleju silnikowym, plamy smaru lub bardzo brudzącymi pyłami hamulcowymi. Skuteczność gwarantowana! Uwaga: Żeby uniknąć problemów ze skórą, do mycia rąk należy używać tylko sprawdzonych preparatów, które zostały do tego przeznaczone.

Wysoka jakość w konkurencyjnych cenach

Podczas wyboru odpowiedniego preparatu do mycia miejmy na uwadze, że z reguły odradza się zakup najtańszych past do czyszczenia rąk. To zły pomysł, choćby ze względu na to, że są to zwykle środki mało wydajne i nierzadko szkodliwe dla wrażliwej skóry. iParts.pl posiada jedynie sprawdzone i niezwykle wydajne preparaty najlepszych firm, np. Paul Voormann i Liqui Moly, w najniższych cenach na rynku.