Odmrażacze do szyb

Znaleziono produktów: 53
Sortuj:
Widok:   
z 2

14,00 z VAT
Kod: BROS05 Producent części: BRUMM

16,00 z VAT
Kod: IPRTCH11 Producent części: IPROTEC

35,00 z VAT
Kod: 3251432512 Producent części: WYNNS

9,00 z VAT
Kod: SCSUDI3 Producent części: VARIANT

11,00 z VAT
Kod: F130506110700 Producent części: ORLEN

11,00 z VAT
Kod: SCSUDI6 Producent części: VARIANT
1 | 2  Następna  

Odmrażacze do szyb samochodowych

Większość kierowców korzysta obecnie z powszechnych skrobaczek do szyb. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie wykorzystywania takich narzędzi, jednak wysiłek fizyczny, jaki trzeba włożyć w taką czynność oraz ryzyko zniszczenia szyb podczas skrobania jest niewspółmierne z otrzymanymi efektami. Po co się męczyć i naraża samochód z zniszczenie, skoro można skorzystać z specjalnych odmrażaczy?

Komfort i szybkość działania

Odmrażacze do szyb zapewniają przede wszystkim komfort użytkowania. Dostępne w atomizerze lub spreju odmrażacze pozwalają na szybkie spryskanie szyby preparatem, a następnie łatwe usunięcie za pomocą np. szczotki resztek lodu zgromadzonego na szklanej powierzchni. Jeżeli na szybie zalega jedynie bardzo cienka warstwa lodu, odmrażacze działają w sposób błyskawiczny.

Odmrażacze do szyb w spreju czy atomizerze?

Kupując odmrażacze do szyb warto zainwestować w atomizery, a więc preparaty w płynie, ponieważ nie pozostawiają one żadnych smug na szkle. Preparaty w aerozolu mają tendencję do niewielkiego brudzenia szyby, co można usunąć dopiero poprzez dokładne jej umycie. Ponadto odmrażacze, w przeciwieństwie do skrobaczek mechanicznych, nie uszkadzają uszczelek szyby oraz na pewno nie rysują szklanej powierzchni.

Doskonała widoczność

Efekty zastosowania odmrażacza widać gołym okiem. Po zastosowaniu takiego preparatu nie widać na powierzchni szyby chropowatej zmarzliny lodu, a widoczność z kabiny samochodu jest doskonała.

Po co się męczyć skrobaniem szyb zimą. Zastosuj skuteczne odmrażacze z oferty iParts.pl!