Konserwacja plastików i gumy

Znaleziono produktów: 65
Sortuj:
Widok:   
z 3
1 | 2 | 3  Następna  

Czyszczenie oraz konserwacja uszczelek i plastików

Zarówno plastik, jak i guma, które powszechnie stosuje się jako wyposażenie w konstrukcjach wielu samochodów, z upływem czasu i pod wpływem zmiennych warunków atmosferycznych matowieją, stają się kruche i po prostu tracą swoje pierwotne, fabryczne cechy. Dlatego nie zabrakło w naszym asortymencie kosmetyków i środków czyszczących do plastików i gumy. Regularne stosowanie tego typu preparatów zapobiega szybkiemu niszczeniu ww. elementów, chroniąc je przed pękaniem i matowieniem.

Skuteczna konserwacja gumy i plastików

Konserwacja elementów z tworzyw sztucznych i gumy nie stanowi kłopotu, jeżeli zdecydujemy się zastosować sprawdzony produkt wysokiej jakości, który nie tylko konserwuje, ale także skutecznie czyści wspomniane tworzywa np. kokpit, zderzaki i listwy. Preparaty do plastików i gumy, które posiadamy w swojej ofercie mają także działanie antykorozyjne, wodoodporne i działają w skrajnych temperaturach. Producenci środków konserwujących z którymi współpracujemy to m.in. Turtle Wax, Amtra i Sonax.

Szeroki wybór preparatów do konserwacji

iParts posiada szereg specjalistycznych preparatów, które umożliwią kierowcy prawidłową konserwację plastików i gumy. Na asortyment składają się żele do plastików zewnętrznych, środki do renowacji plastików, czernidła do plastików, preparaty do czyszczenia dachów, silikony do uszczelek, spraye do konserwacji elementów gumowych a nawet płyny do usuwania insektów. Każdy preparat charakteryzuje się wysoką skutecznością działania i dużą wydajnością. Prócz czyszczenia i konserwacji, ww. środki doskonale przywracają i pogłębiają kolor czyszczonym powierzchniom.