Bagażniki narciarskie

Znaleziono produktów: 6
Sortuj:
Widok:   
z 1

Samochodowe uchwyty narciarskie

Wyjazd na narty wiąże się z koniecznością zabrania ze sobą sporej ilości przedmiotów, w tym samych nart, które są stosunkowo długie lub deski snowboardowej, która również posiada duże gabaryty. Możliwości przewozowe auta często są  ograniczone i utrudniają odpowiednie spakowanie się. Na szczęście można to zmienić korzystając z różnego rodzaju uchwytów narciarskich. W iParts.pl macie możliwość zakupu wielu rodzajów uchwytów na narty.

Uchwyty do przewożenia sprzętu zimowego

Przygotuj się na doskonałe warunki śniegowe. W sezonie narciarskim odpowiednio dobrany uchwyt  umożliwi załadowanie nart, desek snowboardowych i sprzętu narciarskiego — bezpiecznie, oszczędzając wiele miejsca w samochodzie. Zastanów się, w jaki sposób planujesz bezpiecznie przetransportować narty lub deskę snowboardową na stok. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Sklep internetowy iParts.pl posiada szeroki wybór uchwytów narciarskich, dzięki którym transport zimowych sprzętów sportowych będzie bezpieczny, jak nigdy dotąd.

Uchwyty na narty montowane na dachu auta

Niezależnie od pogody i miejsca w które się wybierasz, uchwyty narciarskie w iParts.pl pozwolą bezpiecznie dostarczyć narty i deski snowboardowe na stok.  Co więcej uchwyty na narty  w iParts.pl są łatwe w montażu oraz w załadunku i wyładunku niezależnie od pogody. Warto zaznaczyć, że dostępne w naszej ofercie uchwyty na narty mogą pomieścić nawet do 6 par nart klasycznych lub 4 deski snowboardowe. Pojemność uchwytów uzależniona jest od ich szerokości. W większości przypadków do zainstalowania uchwytu potrzebny jest bagażnik samochodowy.

W ofercie iParts.pl dostępne są uchwyty na narty pochodzące od renomowanych producentów w branży motoryzacyjnej. Wszystkie produkty cechuje wysoka jakość i niezawodność. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.