Piasty koła w iParts.pl!

iParts.pl to sklep oferujący części samochodowe. Nasi klienci mają do dyspozycji produkty znanych producentów do wszystkich marek i modeli aut, wśród nich znakomite piasty koła.

Piasta kołaPiasta koła to część koła napędowego, powiązana z przegubem i wahaczem. Jej zadaniem jest łączenie z kołem i obracanie, bowiem piasta jest osadzona na osi poprzez łożysko. W niektórych samochodach piasta jest zespolona z łożyskiem i z tarczą lub bębnem hamulcowym.

Piasta koła to część, która ma bardzo duże znaczenie w kwestii bezpieczeństwa i komfortu prowadzenia pojazdu, dlatego też eksperci zalecają, aby wykorzystywać piasty koła tylko i wyłącznie znanych i cenionych producentów.

iParts.pl posiada pełną ofertę piast koła, w której znajdziemy produkty do praktycznie każdej marki samochodu. Oferujemy piasty koła najlepszych światowych wytwórców, między innymi takich jak Ruville, SKF, Lemforder czy Febi Bilstein.

Wszystkie oferowane przez nas piasty koła są fabrycznie nowe i dołączamy do nich pełną gwarancję producenta (12 lub 24 miesięcy).

Aby wybrać odpowiednią piastę koła do swojego samochodu, z powyższego zestawienia wybierz markę samochodu, następnie model, rocznik i na końcu - wersję silnikową.

iParts.pl - KontaktiParts.pl - Zalety

Musisz wymienić piastę koła? Nie czekaj i już dziś zamów je w iParts.pl! Pomożemy dobrać odpowiedni produkt do Twojego samochodu, z bezpłatną dostawą do domu.