Letnia promocja na hamulce

Data:

Do końca sierpnia 2009 przy zakupie kompletu tarcz hamulcowych wraz z klockami hamulcowymi możesz liczyć na możliwość negocjacji cen z naszymi konsultantami.

Pamiętaj!
Układ hamulcowy, jest jednym z najistotniejszych podzespołów samochodu. Jak wiadomo niesprawne hamulce to niewielki krok do wypadku. Powinniśmy regularnie sprawdzać ich stan, nie chodzi tu jedynie o właścicieli wyeksploatowanych, starszych samochodów - nawet w nowym samochodzie może zdarzyć się problem z układem hamulcowym. Dlatego tak ważne jest regularna kontrola i przegląd hamulców.


Nie przepłacaj za te same części w innych pudełkach!

Oferujemy wyłącznie markowe części samochodowe, znanych producentów części, produkujących na pierwszy montaż pojazdów. Części te dostępne są w ASO często w 2-3 krotnie wyższej cenie, a jedyną różnicą jest opakowanie z logo producenta pojazdu!

W sklepie iParts.pl nabędziesz części układu hamulcowego, które mogą być bez żadnych przeciwwskazań stosowane w naprawach przeprowadzanych w okresie obowiązywania gwarancji pojazdów nowych! Użycie oferowanych przez nasz sklep części, jak również serwisowanie pojazdu przez niezależny warsztat, nie powoduje utraty gwarancji producenta – przy spełnieniu określonych warunków przez daną placówkę np. wykonaniu przewidzianych przez producenta pojazdu przy konkretnym kilometrowym przebiegu czynności opisanych w książce gwarancyjnej pojazdu. Więcej na ten temat dowiesz się tutaj >>