TYSIĄCE PRODUKTÓW TANIEJ NAWET O -90%! SPRAWDŹ!
Do końca promocji pozostało:
5 5 5 5
1 1 1 1
2 2 2 2
1 1 1 1
2 2 2 2
5 5 5 5

Mechanik

Powrót
Mechanik

Firma MECHANIK istnieje od 1999 roku. Zatrudniamy pracowników z długoletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w naprawie i serwisie automatycznych oraz manualnych skrzyni biegów wszystkich marek wszystkich samochodów. W swojej ofercie sprzedażowej posiadamy skrzynie biegów automatyczne i manualne. Posiadamy pełen zakres części do skrzyń.

Wszystkie usługi wykonujemy w dwóch warsztatach samochodowych: we Wrocławiu przy ulicy Rakowej 40a (naprzeciw Korony - w kierunku Warszawy) oraz w Bolesławcu przy ulicy Drzymały 5.

Posiadamy w sprzedaży ponad 1000 skrzyń biegów używanych - wszystkie z 3 miesięczną gwarancją. Wystawiamy faktury VAT. Posiadamy własny transport, co ułatwia nam holowanie uszkodzonego pojazdu do naprawy. Uszkodzony pojazd, jak i skrzynię biegów luzem można dostarczyć do warsztatu poza godzinami pracy 7 dni w tygodniu. Dotyczy to także odbioru auta i skrzyni po naprawie.

Skrzynia dostarczona luzem zostaje natychmiastowo rozebrana i zweryfikowana dzięki czemu Klient od razu jest informowany o kosztach naprawy, a wrazie rezygnacji z naprawy z powodu wysokich kosztów - Klient nie płaci za usługę. Każde zlecenie wykonujemy profesjonalnie i rzetelnie dbając o dobro klienta.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!

Adres
ul. Rakowa 40A
Wrocław 51-421
link Telefon: 713255323

Zakres usług:

Skrzynie biegów – naprawa Skrzynie biegów – naprawa

Jak do nas trafić?

Godziny otwarcia

poniedziałek nieczynne
wtorek nieczynne
środa nieczynne
czwartek nieczynne
piątek nieczynne
sobota nieczynne
niedziela nieczynne

Obsługa klienta

Zadzwoń i Zamów
Zadzwoń i zamów części

22 884 65 45

X