Rabaty

Promocje i kody rabatowe w iParts.pl

Drodzy Klienci,

w iParts cieszymy się z tego, że jesteście zawsze z nami. Za każdym razem z radością witamy stałych klientów, jak i tych którzy dopiero pierwszy raz korzystają z naszej oferty. Zależy nam na tym, aby nasza współpraca trwała jak najdłużej!

Dlatego regularnie przygotowujemy dla Was atrakcyjne promocje, rabaty, wyprzedaże i dni darmowej dostawy (w której obniżamy kwotę zamówienia zwolnionego z kosztów dostawy części zamiennych o 75%!).

 

Akcje promocyjne w sklepie iParts

Staramy się nie popadać w monotonię i urozmaicać przygotowywane dla Was promocje. Jednym razem obniżamy ceny na oferty wybranych producentów, a w innym skupiamy się na konkretnych grupach produktów. Zawsze świętujemy nadarzające się okazje – Black Friday, Cyber Monday, Dzień Ojca, czy nasze własne urodziny. W końcu przecież nie ma lepszego prezentu dla mężczyzny niż markowa część zamienna do jego ukochanego samochodu z okazji Walentynek!

Serwujemy rabaty progresywne i stałe. Znajdziecie w iParts kupony promocyjne, ofertę cashback, a nawet obniżki cen całego asortymentu sklepu iParts, który obejmuje ponad 2 000 000 części zamiennych! Jesteśmy także partnerem Karty Dużej Rodziny.

 

Promocje iParts na Facebooku

Chcesz być na bieżąco z naszymi promocjami? Zajrzyj na nasz profil na Facebooku. Podejrzewamy, że prawdopodobnie stąd najszybciej dowiesz się o naszych nowych akcjach!

Ponadto na naszym profilu publikujemy kody rabatowe, czasowe obniżki cen a także organizujemy zabawy i konkursy, w których indywidualnie nagradzamy uczestników.

Śledź nasz profil na Facebooku i skorzystaj z jeszcze większej ilości promocji w sklepie iParts!

 

Newsletter iParts

O aktualnych promocjach dowiesz się także korzystając z naszego newslettera! Już za samo zapisanie się do naszej bazy, otrzymasz 20 złotych rabatu na najbliższe zakupy w sklepie iParts!

Na Twoją skrzynkę pocztową trafią nie tylko informacje o aktualnych promocjach ale także gotowe kupony i kody rabatowe, które wystarczy wpisać w koszyku podczas najbliższych zakupów aby wziąć udział w konkretnej akcji.