Części samochodowe WOLF

Kategorie

Auto części zamienne Wolf

Części samochodowe WOLF

Wolf Oil Corporation to firma istniejąca od 1955 roku i specjalizująca się w produkcji olejów silnikowych oraz innych płynów technicznych przeznaczonych dla branży motoryzacyjnej. Firma przez wiele lat swojej działalności zyskała uznanie wśród rzeszy kierowców z całej Europy. Wolf Oil Corporation stale prowadzi badania, które mają na celu poprawienie jakości swoich produktów. Stale dopracowywana receptura pozwala chronić każdy silnik.

Oleje Wolf Oil Corporation posiadają rekomendacje wielu producentów samochodów osobowych oraz ciężarowych, w tym MAN, Mercedes, Volvo, Scania, RVI, Iveco. Oprócz stałego rozwoju własnych produktów firma stara się zadbać o środowisko. Jest ona tzw. „czystym producentem”, co oznacza, że prowadzone badania oraz sama produkcja nie ma negatywnego wpływ na środowisko naturalne. Technologia, która jest wykorzystywana przy produkcji olei samochodowych pozwala na skuteczną ochronę silnika przed zniszczeniami i zanieczyszczeniami.

Każdego dnia blisko 160 specjalistów robi wszystko, by oleje i płyny oferowane przez firmę Wolf Oil Corporation były jak najlepsze. Dzięki zaawansowanej technologii oraz doskonałej jakości oleje oleje marki Wolf Oil Corporation nie tylko doskonale smarują elementy ruchome naszego silnika, ale również doskonale oczyszczają go z nagarów, obniżają spalanie i wydłużają jego żywotność.

Opinie o częściach Wolf

Firma znana z produkcji i sprzedaży wysokiej klasy olejów oraz płynów technicznych wykorzystywanych w motoryzacji. Moim zdaniem jedni z najlepszych na rynku! Polecam!

, Elbląg

Znana i ceniona marka oferująca doskonałej jakości oleje samochodowe. Od kilku lat jeżdżę na olejach tej firmy i jestem bardzo zadowolony z jakości. Silnika pracuje jak nowy, polecam!

, Polichna

Jeśli ktoś chce odpowiednio zadbać o stan silnika swojego samochodu to powinien zacząć od dobrego oleju. A jak dobry olej to tylko Wolf. Solidna marka, polecam wszystkim serdecznie!

, Częstochowa

Firma nie jest niestety zbyt znana na polskim rynku, ale myślę, że dzięki doskonałej jakości już wkrótce się to całkowicie zmieni. Ja sam stosuję ich oleje i jestem bardzo zadowolony, polecam!

, Wałbrzych