Części samochodowe JAPANPARTS

Kategorie

Auto części zamienne JapanParts

Części samochodowe JAPANPARTS

JapanParts to firma, która od przeszło dwudziestu lat jest czynnym uczestnikiem rynku motoryzacyjnego w zakresie dystrybucji oraz importu części zamiennych. JapanParts w swojej ofercie posiada auto części do aut koreańskich, japońskich oraz amerykańskich. Asortyment części JapanParts jest na bieżąco aktualizowany i dostosowywany do potrzeb konsumentów. Wszystkie podzespoły pochodzą z dokładnie wyselekcjonowanych i sprawdzonych fabryk o wysokim standardzie. 

Części samochodowe JapanParts podzielone są na trzy kategorie – mechaniczną, obróbki oraz elektryczną. Pierwsza z nich obejmuje m.in. amortyzatory, filtry oraz sprzęgła. W drugiej można znaleźć panewki, głowice oraz tłoki. Ostatnia z nich gwarantuje szeroki wybór akumulatorów, alternatorów, silniczków oraz świec zapłonowych i żarowych. Łącznie w asortymencie części JapanParts można znaleźć przeszło 20 tysięcy rozmaitych referencji do azjatyckich i amerykańskich aut.

Opinie o częściach JAPANPARTS

Mając wcześniej samochód japońskiej produkcji, bardzo często korzystałem z części tego producenta. Niedawno przekonałem się, że części JapanParts są także robione do europejskich samochodów, dlatego z powrotem wróciłem do montowania właśnie ich.

Krystian, Mrągowo

12-01-2016

Prowadząc zakład mechaniki pojazdowej, do samochodów głównie zachodnich, stosuję części JapanParts. Jeżeli chodzi o podzespoły, maja bardzo duży wybór i zawsze te części pasują, dlatego z nich korzystam.

Artur, Kędzierzyn Koźle

19-01-2016

Bardzo często korzystam z części firmy JapanParts. Zarówno w swoim japońskim samochodzie, ale także ostatnio u żony w niemieckim aucie zamontowane zostały filtry tego producenta.

Wojciech, Sosnowiec

18-02-2016

Jak najbardziej polecam części JapanParts swoim znajomym. Sam z nich korzystam już od paru lat i wiem, że za każdym razem będą pasować i nie zawiodę się na nich. Bardzo solidnie wykonane i trwałe.

Robert, Busko Zdrój

04-03-2016

Katalog części Japanparts online

Katalog online: https://www.japanparts.it/top-search.jsp?key=vehicle