Części samochodowe AUTOMEGA

Kategorie

Auto części zamienne Automega

Części samochodowe AUTOMEGA

Automega to jeden z czołowych członków grupy Dello. Od 1992 roku przedsiębiorstwo Automega znane jest z produkcji wysokiej jakości części zamiennych, przeznaczonych do pojazdów wielu typów i marek. Części samochodowe Automega charakteryzują się znakomitym stosunkiem ceny do jakości.

Wszystkie części firmy Automega spełniają wymagane standardy jakości i bezpieczeństwa. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Szeroka gama produktów oraz różnorodne kanały dystrybucji sprawiają, że Automega staje się jednym z czołowych dostawców części w swojej branży.

Automega specjalizuje się w dystrybucji części samochodowych do nowych oraz starszych typów pojazdów – w tym ponad 10 000 pozycji części do samochodów marki Opel, Volkswagen, Audi oraz Ford. Wśród części Automega znajdziemy między innymi elementy układu hamulcowego, wydechowego, kierowniczego, zapłonowego, części zawieszenia i nadwozia, komponenty silnika oraz wiele innych. Nie ryzykuj, postaw na sprawdzone części – postaw na Automega.

Opinie o częściach AUTOMEGA

Zaopatrując się w sklepie motoryzacyjnym w czujnik ciśnienia, wydawało mi się że sprzedawca dając mi jeden z tańszych zamienników, chce mi sprzedać bubel. Okazało się, że ten czujnik firmy Automega sprawuje się idealnie. Dobra jakość, za jeszcze lepszą cenę.

Krystian, Łowicz

12-12-2015

Jeżeli chodzi o układ chłodzenia, to od wielu lat zarówno u siebie, jak i u klientów stosuję części zamienne firmy Automega. Solidne wykonanie, niska cena i długoletnia żywotność – to tylko niektóre plusy tej firmy.

Tomasz, Rzeszów

17-12-2015

Czytając opinie o firmie Automega natrafiałem przeważnie na same pozytywne. Postanowiłem zaryzykować i zaopatrzyć się w części tej firmy. Ryzyko się opłacało, nie tylko ze względu na koszty, ale także na jakość. Polecam te części zamienne.

Krzysztof, Warszawa

03-01-2016

Niestety przy zawieszeniu wielowahaczowym trzeba liczyć się z wysoka ceną. Ku mojemu zaskoczeniu zestaw firmy Automega okazał się tani w stosunku do jakości. Pareset kilometrów przejechane po polskich drogach, a zawieszenie dalej jak nowe.

Bartosz, Katowice

13-01-2016

Katalog części Automega online

Katalog online: https://www.automega.biz/application/dello_app000005