Części samochodowe SIDEM

Auto części zamienne Sidem

Części samochodowe SIDEM

SIDEM to jedno z najstarszych przedsiębiorstw motoryzacyjnych tworzących części podwozia do samochodów osobowych. Firma w branży obecna jest od przeszło 70 lat. Łącznie dla belgijskiego przedsiębiorstwa aktualnie pracuje ponad 400 osób. 

Oferta części SIDEM według danych belgijskiego przedsiębiorstwa stanowi prawdopodobnie najbogatszy asortyment w zakresie części podwozia w całej Europie. Pośród najchętniej wybieranych podzespołów tworzonych przez SIDEM znajdują się wahacze koła, sworznie wahaczy, tuleje wahaczy oraz łączniki stabilizatora. Produkowane są one z przeznaczeniem do aut osobowych, użytkowych, pojazdów ciężarowych oraz autobusów. Cały proces produkcji części SIDEM jest ściśle kontrolowany – od badań, poprzez testy i produkcję aż do dystrybucji i obsługi klientów.

Opinie o częściach SIDEM

W swoim warsztacie stosuję części Sidem, bo wiem że zawieszenie złożone z tych zamienników wytrzyma naprawdę długo i sporo jazdy po Naszych drogach.

Miłosz, Koszalin

13-02-2016

Najlepsze amortyzatory jakie tylko mogłem mieć zamontowane to te z firmy Sidem. Bardzo dobre i solidne wykonanie przekonały mnie do ich zamontowania.

Kamil, Tomaszów Mazowiecki

02-03-2016

Mam zamontowane poduszki silnika z firmy Sidem i jestem z nich bardzo, bardzo zadowolony. Przestało się tłuc i trząść silnikiem, zdecydowanie polecam.

Janusz, Mrągowo

25-03-2016

Bardzo dobre jakościowo części zamienne. Polecam do zastosowania zamienników zawieszenia firmy Sidem w swoim samochodzie.

Łukasz, Warszawa

14-04-2016

Katalog części Sidem online

Katalog online: https://catalogue.sidem.be/