Części samochodowe TYC

Kategorie

Auto części zamienne TYC

Części samochodowe TYC

TYC to lider w zakresie produkcji lamp samochodowych wykonanych w technologii LED z przeznaczeniem na rynek części zamiennych. Ponadto TYC jest stałym dostawcą części wykorzystywanych przy seryjnej produkcji wielu producentów samochodowych w Ameryce Północnej, Europie, Azji, Afryce oraz na Bliskim Wschodzie. Główna produkcja części TYC odbywa się w miejscowości Tanian na Tajwanie, a europejska siedziba firmy zlokalizowana jest w Holandii. 

Oferowane części samochodowe TYC to przede wszystkim reflektory, przednie i tylne lampy samochodowe, lampy kierunkowskazów, lusterka boczne, chłodnice, wentylatory oraz dmuchawy. Lampy samochodowe TYC legitymują się certyfikatami jakościowymi QS9000 oraz ISO9001. Każda z nich tworzona jest zgodnie ze standardami obowiązującymi przy produkcji lamp wykorzystywanych w seryjnej produkcji pojazdów. Można mieć więc pewność, że nie będą one odbiegały rozmiarem, kształtem oraz jakością od części oryginalnych.

Opinie o częściach TYC

Po stłuczce szukałem zamienników lamp do swojego auta. Z polecenia znajomego kupiłem części z firmy TYC. Świecą super, posiadają każda homologację jaką trzeba i co najważniejsze, cena bardzo przystępna dla każdego.

Bartosz, Mrągowo

12-03-2016

Zaczął się okres na jazdę w terenie, więc trzeba było zainwestować w odpowiednie oświetlenie. Kupiłem lampy dalekosiężne firmy TYC i jestem z nich naprawdę zadowolony, ponieważ w ciemnym lesie widać zdecydowanie dalej niż na zwykłych.

Mariusz, Wrocław

27-03-2016

Przy remontach samochodów po wypadkach, w naszym warsztacie często proponujemy zamienniki lamp z firmy TYC. Dlatego, że nie odbiegają jakością od oryginałów, a cenowo wychodzą dużo bardziej korzystniej.

Arek, Katowice

08-04-2016

Nasz warsztat specjalizuje się w naprawach powypadkowych i bardzo często stosujemy zamienniki firmy TYC. Są zdecydowanie tańsze od oryginalnych, a nawet od używanych.

Jaromir, Poznań

19-04-2016

Katalog części TYC online

Katalog online: https://www.tyceuropeonline.com/