Części samochodowe ELRING

Kategorie

Auto części zamienne Elring

Części samochodowe ELRING

Niemiecka firma Elring zajmuje się tworzeniem zestawów uszczelnień, uszczelnień oraz części serwisowych na potrzeby rynku części zamiennych. Koncern ten obecny jest również w sektorze oryginalnego wyposażenia pojazdów – projektuje i dostarcza elementy silników, skrzyń biegów i układów wydechowych, a także elementy technologii napędowych dla zdecydowanej większości producentów pojazdów i silników. Spora popularność oraz niewątpliwy sukces jaki odniosła marka na rynku części zamiennych nie byłby możliwy bez kluczowego dla branży doświadczenia w projektowaniu, produkowaniu i dostarczaniu podzespołów do fabrycznego wyposażenia samochodów. 

Części Elring produkowane z myślą o tzw. „aftermarkecie” przeznaczone są do wszystkich, najpopularniejszych producentów samochodowych. Części samochodowe Elring są powszechnie dostępne w sprzedaży – świadczy o tym fakt, iż w 2012 roku firma Elring posiadała aż 41 zakładów w 19 krajach całego świata. Starannie przemyślana strategia rozmieszczenia wszystkich filii umożliwia niezwłoczne dostarczanie części Elring do większości sklepów motoryzacyjnych oraz warsztatów. Części firmy Elring zdobyły zaufanie wśród wielu mechaników oraz kierowców z całego świata.

Opinie o częściach ELRING

Zawsze w samochodach swoich klientów stosuję uszczelnienia firmy Elring. Według mnie są to najlepsze uszczelki na rynku.

Dominik, Kielce

23-11-2015

Z czystym sumieniem mogę polecić części Elring, jako zamienniki przy remoncie silnika. Bardzo dobre i solidne wykonanie, idealne wielkości i wytrzymałość to chyba najważniejsze z zalet jakie mogę wymienić.

Miłosz, Wrocław

09-12-2015

Klienci często pytają mnie na jakich uszczelkach składam silnik po remoncie. Zawsze wybieram części Elring, ponieważ moim zdaniem są najlepsze i nie miałem na nie jeszcze reklamacji.

Tomek, Radomyśl

07-01-2016

Wiele lat doświadczenia i mnóstwo naprawianych samochodów, uświadomiły mnie że części Elring, to jednak najlepsze uszczelki na Naszym rynku. Polecam je każdemu.

Mateusz, Piotrków Trybunalski

19-01-2016

Katalog części Elring online

Katalog online: https://web.tecalliance.net/elring/PL/home

Produkty polecane!