Części samochodowe ELRING

Kategorie

Elring - krótko o producencie

Niemiecka firma Elring zajmuje się tworzeniem zestawów uszczelnień, uszczelnień oraz części serwisowych na potrzeby rynku części zamiennych. Koncern ten obecny jest również w sektorze oryginalnego wyposażenia pojazdów – projektuje i dostarcza elementy silników, skrzyń biegów i układów wydechowych, a także elementy technologii napędowych dla zdecydowanej większości producentów pojazdów i silników. Spora popularność oraz niewątpliwy sukces jaki odniosła marka na rynku części zamiennych nie byłby możliwy bez kluczowego dla branży doświadczenia w projektowaniu, produkowaniu i dostarczaniu podzespołów do fabrycznego wyposażenia samochodów. 

Części Elring produkowane z myślą o tzw. „aftermarkecie” przeznaczone są do wszystkich, najpopularniejszych producentów samochodowych. Części samochodowe Elring są powszechnie dostępne w sprzedaży – świadczy o tym fakt, iż w 2012 roku firma Elring posiadała aż 41 zakładów w 19 krajach całego świata. Starannie przemyślana strategia rozmieszczenia wszystkich filii umożliwia niezwłoczne dostarczanie części Elring do większości sklepów motoryzacyjnych oraz warsztatów. Części firmy Elring zdobyły zaufanie wśród wielu mechaników oraz kierowców z całego świata.

Opinie o ELRING

Zawsze w samochodach swoich klientów stosuję uszczelnienia firmy Elring. Według mnie są to najlepsze uszczelki na rynku.

, Kielce

Z czystym sumieniem mogę polecić części Elring, jako zamienniki przy remoncie silnika. Bardzo dobre i solidne wykonanie, idealne wielkości i wytrzymałość to chyba najważniejsze z zalet jakie mogę wymienić.

, Wrocław

Klienci często pytają mnie na jakich uszczelkach składam silnik po remoncie. Zawsze wybieram części Elring, ponieważ moim zdaniem są najlepsze i nie miałem na nie jeszcze reklamacji.

, Radomyśl

Wiele lat doświadczenia i mnóstwo naprawianych samochodów, uświadomiły mnie że części Elring, to jednak najlepsze uszczelki na Naszym rynku. Polecam je każdemu.

, Piotrków Trybunalski

Produkty polecane!