Haki holownicze Westfalia

Firma WESTFALIA-Automotive to europejski lider i czołowy producent światowy w dziedzinie haków holowniczych oraz bagażników rowerowych przeznaczonych do samochodów osobowych i lekkich pojazdów dostawczych. Początki niemieckiej marki sięgają roku 1844, a od 1932 roku jest niekwestionowanym przywódca w swej dziedzinie jako wynalazca haka holowniczego. Hak holowniczy WESTFALIA od lat cieszy się ogromną popularnością oraz uznaniem kierowców, warsztatów samochodowych oraz światowego przemysłu motoryzacyjnego.

Hak holowniczy marki WESTFALIA liderem w swej klasie

Niemiecka WESTFALIA projektuje oraz wytwarza ponad 1700 różnego rodzaju modeli haków holowniczych, które są idealnie dopasowane do wszystkich współczesnych marek samochodów. Hak holowniczy firmy WESTFALIA jest produkowany na pierwszy montaż dla większości koncernów motoryzacyjnych w ścisłej współpracy z nimi. Niemiecka marka siedem razy z rzędu otrzymała przyznawany przez czasopismo Auto Moto und Sport prestiżowy tytuł Najlepszej marki wśród haków holowniczych.

W ofercie niemieckiego producenta znajduje się m.in. automatycznie wpinany hak holowniczy marki WESTFALIA, hak odkręcany na śruby czy też hak chowany za zderzak, a także kule do haków wpinanych, kule flanszowe i belki uniwersalne oraz specjalne zaczepy holownicze. Każdy hak holowniczy WESTFALIA malowany jest metodą katodową (elektrolityczną), co zapewnia optymalne zabezpieczenie antykorozyjne.

Marka WESTFALIA oferuje trzy systemy sztywnych haków holowniczych, które dzielą się na haki z przyspawaną kulą oraz haki z przykręconą kulą haka holowniczego. Nadają się one praktycznie do wszystkich bagażników na rowery, a uchwyt gniazda, w zależności od sytemu, jest składany lub możliwe jest zastosowanie układu wymiennego. Dostępne są również zdejmowane systemy haków holowniczych. Tego typu hak holowniczy firmy WESTFALIA może być nakładany od dołu i od góry, a także mogą to być systemy manualne oraz z dźwignią lub automatyczne.

 
Haki holownicze - zaczepy samochodowe

Hak holowniczy samochodowy

Hak holowniczy z pewnością zwiększa możliwości transportowe naszego pojazdu. Możemy holować przyczepy towarowe jak i kempingowe czy też przewozić rowery na bagażniku montowanym na kuli haka. Z hakiem można jeździć bez przyczepy, jednak pod pewnymi warunkami. Nie przestrzegając ich ...

Sprawdź Hak holowniczy