Filtr oleju Alco Filter

Alco FilterFirma Alco-Filter produkuje filtry dla samochodów osobowych, ciężarowych oraz ciężkiego sprzętu. W ofercie firmy znajduje się ponad 2500 różnego rodzaju filtrów. Firma na przestrzeni lat znacząco powiększyła ilość zaufanych klientów i grono odbiorców, jednak jej założenie nadal pozostaje takie same –celem jest zapewnić klientom jak najlepszej jakości części samochodowe.


Jednym z czołowych produktów firmy Alco Filter są filtry oleju. Dobra filtracja oleju jest kluczem do zapobieganiu awarii i kosztownych napraw części silnika. Filtr oleju jest elementem układu smarowania, odpowiedzialnym za zatrzymywanie zanieczyszczeń oleju, powstających podczas pracy silnika. Brud w postaci pyłu, sadzy i innych cząstek stałych zalegający w oleju jest przyczyną wielu kosztownych napraw. Zepsuciu ulegać mogą nie tylko części ruchome silnika, ale również sam silnik. Jeżeli chcesz zapobiec drogim naprawom swojego samochodu, postaw na profesjonalizm. Pamiętaj o regularnym przeglądzie stanu filtra oraz jego wymianie, zgodnie z zaleceniami producenta.


Powstanie zanieczyszczeń oleju jest rzeczą nieuniknioną, wynikającą z procesu degradacji oleju. Jednak aby chronić elementy ruchome silnika konieczne jest stosowanie wysokiej jakości filtrów. Filtry oleju ALCO FILTER zapobiegają awariom spowodowanym przez dostanie się do silnika brudnego oleju. Charakteryzują się dużą precyzją wykonania i odpornością. Wyprodukowane są z wyselekcjonowanych surowców o najwyższej jakości. Filtry oleju Alco Filter pozwalają zminimalizować powstające tarcia i temperaturę pracy, chroniąc komponenty silnika przed przedwczesnym zużyciem.


Filtr oleju AlcoGłówne zalety produktu Alco Filter to:
- wysoce zaawansowane surowce,
- stosowanie metali nierdzewnych,
- najwyższej jakości uszczelniacze,
- porowatość filtra poniżej mikrona przechwytywania,
- przedłużona trwałość filtra,
- stosowanie żywic wiążących.


Linia produkcyjna Alco Filter obejmuje zarówno filtry puszkowe typu SPIN ON, wykonane z ekologicznych materiałów i surowców, jak również wkłady filtra oleju. Na etapie produkcji każdorazowo przechodzą one rygorystyczną kontrolę jakości i testy. Wielu kierowców na całym świecie już wybrało. Dołącz do nich i zaufaj filtrom oleju Alco Filter.

 
Najlepsze Filtry Oleju tylko w iParts.pl

Filtr olejuFiltr oleju to część, która jest odpowiedzialna za filtrację oleju silnikowego w samochodzie. Ma on bardzo duży wpływ na jakość pracy silnika oraz jego niezawodność. Podczas pracy silnika, do oleju dostaje się bowiem wiele zanieczyszczeń. Zadaniem filtra jest jego dokładna filtracja i zatrzymanie wszelkich ...

Sprawdź Filtr oleju