Filtr kabinowy Bosch

BoschFirma Bosch założona została w 1886 roku w Stuttgarcie, jako warsztat mechaniki precyzyjnej i elektroniki. Jej założycielem był Robert Bosch. Firma Bosch to wiodący dostawca technologii i usług na świecie oraz jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm branży motoryzacyjnej, obecna w około 150 krajach. Dotychczasowe doświadczenie sprawiło, że firma BOSCH stała się liderem na rynku motoryzacyjnym. Wśród jej produktów znajdziemy między innymi świece żarowe i zapłonowe, akumulatory, paski napędowe, układy wtryskowe i hamulcowe oraz filtry samochodowe.

Wśród filtrów samochodowych produkowanych przez firmę Bosch znajdziemy filtry kabinowe, nazywane również przeciwpyłkowymi. Zanieczyszczone powietrze dostające się do wnętrza samochodu może być szkodliwe dla znajdujących się w środku osób oraz negatywnie wpływać na koncentrację kierowcy. Przyczynia się ono do zawrotów głowy, łzawienia oczu, kataru lub alergii. Dopływ powietrza zewnętrznego i znajdujących się w nim zanieczyszczeń powoduje tzw. efekt tunelu, którego konsekwencją może być nawet sześciokrotnie wyższe stężenie zanieczyszczeń w samochodzie niż poza nim. Dlatego właśnie regularna wymiana filtra kabinowego jest zalecana wszystkim kierowcom w celu poprawy ich bezpieczeństwa.
 
Filtry kabinowe Bosch
usuwają z powietrza do 100% dostających się do samochodu zanieczyszczeń i substancji alergennych takich jak kurz, pyłki roślin, gazy, spaliny oraz cząstki stałe. Skutecznie hamują też przedostawanie się do kabiny bakterii i drobnoustrojów oraz wilgoci. Chronią układ wentylacji i klimatyzacji przed grzybami i pleśnią. Filtry kabinowe Bosch dzięki doskonałej szczelności i jakości wykonania oceniane są jako jedne z najlepszych na rynku.


Filtry kabinowe Bosch:


Filtr kabinowy BoschFiltr kabinowy standardowy – zbudowany z trzech warstw: warstwy wstępnej, mikrowłókniny i wzmacniającego podkładu włókniowego. Oczyszcza aż do 100% powietrza dostającego się do wnętrza samochodu. Wykonany jest z mało higroskopijnych materiałów, dzięki czemu minimalizuje ryzyko namnażania się mikroorganizmów. Filtr kabinowy Bosch przystosowany jest do pracy w różnych temperaturach od -40 °C do +85 °C.


Filtr kabinowy węglowy – posiada wszystkie zalety standardowego filtra kabinowego oraz dodatkową warstwę zawierającą węgiel aktywny, który pochłania szkodliwe gazy takie jak np. ozon. Jest zdolny do pracy nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach takich jak przejazd przez tunel lub jazda w korku (zwiększony stopień zanieczyszczenia powietrza).


Zadbaj o bezpieczeństwo siebie i swoich najbliższych. Nie ryzykuj zdrowia, wybierz sprawdzone filtry kabinowe najwyższej klasy marki Bosch.

 

O Bosch

Bosch to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku motoryzacyjnym. Oferta firmy skupia się na produktach przeznaczonych do branży przemysłowej oraz motoryzacyjnej. Koncern Bosch produkuje m.in. części samochodowe, urządzenia i systemy diagnostyczne, urządzenia grzewcze, elektronarzędzia czy sprzęt z zakresu napędu oraz sterowań. Grupa Bosch z uwzględnieniem dystrybutorów oraz spółki Robert Bosch GmbH jest obecna w około 150 krajach na terytorium całego ...

Szukaj cześci BOSCH