Żarówki W1.2W

Znaleziono produktów: 9
Sortuj:
Widok:   
z 1

2,00 z VAT
Kod: 1987302208 Producent części: BOSCH
Wysyłka od ręki!

2,00 z VAT
Kod: ZK000018 Producent części: IPARTS
Wysyłka od ręki!

3,00 z VAT
Kod: 13516 Producent części: PHILIPS
Wysyłka od ręki!

3,00 z VAT
Kod: 2721 Producent części: OSRAM
Wysyłka od ręki!

Żarówki samochodowe W1.2W

Oświetlenie deski rozdzielczej w iParts.pl

Deska rozdzielcza to centrum sterowania każdego samochodu. Odpowiednio podświetlona zapewnia prawidłowy i komfortowy odczyt parametrów jazdy. Umożliwiają to żarówki W1.2W, które znajdują się w asortymencie sklepu internetowego iParts.pl.

Wyzwanie dla cierpliwych

Wymianę oświetlenia zegarów i przełączników rozpoczynamy od przygotowania odpowiedniego dostępu. Już w tym momencie zaczynają się schody. Współczesne deski rozdzielcze to skomplikowane mechanizmy pełne tajemniczych śrubek i zatrzasków. Niestety nie ma jednej uniwersalnej recepty na ich demontaż, a do pracy należy podchodzić za każdym razem indywidualnie. Nieocenioną pomocą są tu liczne fora internetowe zrzeszające fanów motoryzacji, gdzie można otrzymać poradę, a niekiedy nawet pełną instrukcję postępowania. Niezależnie od przedsięwziętych środków warto pamiętać o jednej wskazówce, w każdym momencie pracy należy postępować ostrożnie i delikatnie. Wszelkie uszkodzenia powstałe w wyniku zbyt gwałtownego działania z pewnością nie przysłużą się do estetycznego wyglądu tak reprezentacyjnego miejsca naszego samochodu.

Kiedy wymienić żarówki?

Wszystkie żarówki mają zbliżoną żywotność. Zgaśnięcie jednej daje dużą pewność rychłej utraty następnej. Aby uniknąć kolejnego pracochłonnego demontażu deski rozdzielczej, należy rozważyć wymianę wszystkich źródeł światła za jednym razem. Pozwoli to nie tylko zaoszczędzić sporo czasu, ale także zapewni równomierne, eleganckie podświetlenie, które pozytywnie wpłynie na koncentrację podczas jazdy i uwypukli estetykę całości wnętrza. Wymiana oświetlenia to także świetna okazja do eksperymentowania z jego barwą. Należy jednak pamiętać, że zbyt intensywna kolorystyka może rozpraszać i zagrażać tym samym bezpieczeństwu jazdy. 

Efektywne i wydajne modele żarówek W1.2W

Modele W1.2W o mocy 1,2 W zapewniają optymalne podświetlenie tablicy rozdzielczej, które prezentuje się nadzwyczaj estetycznie i nie męczy oczu nawet podczas długich nocnych podróży. Sklep Iparts.pl oferuje modele żarówek wykonane w całości ze szła lub w oprawkach.