Klucze specjalistyczne do rozrządu

Znaleziono produktów: 76
Sortuj:
Widok:   
z 3

20,00 z VAT
Kod: YT0846 Producent części: YATO

23,00 z VAT
Kod: YT1753 Producent części: YATO

25,00 z VAT
Kod: YT1754 Producent części: YATO

47,00 z VAT
Kod: YT06288 Producent części: YATO

55,00 z VAT
Kod: YT02400 Producent części: YATO

75,00 z VAT
Kod: YT06162 Producent części: YATO

105,00 z VAT
Kod: YT0599 Producent części: YATO

107,00 z VAT
Kod: YT0627 Producent części: YATO

126,00 z VAT
Kod: YT06341 Producent części: YATO

163,00 z VAT
Kod: YT06342 Producent części: YATO

173,00 z VAT
Kod: YT0534 Producent części: YATO

503,00 z VAT
Kod: S0000015 Producent części: TESAM

598,00 z VAT
Kod: YT0628 Producent części: YATO

709,00 z VAT
Kod: LSR6896 Producent części: LASER
1 | 2 | 3  Następna  

Klucze do rozrządu niezastąpione w warsztacie

Klucze do rozrządu pełnią ważną funkcję w przypadku prac warsztatowych. Urządzenie to jest wykorzystywane do manipulacji napinaczem, Napinacz jest częścią osprzętu silnika, odpowiada on między innymi za właściwe naprężenie paska. Ponadto jest także odpowiedzialny za poprawne napinanie łańcuszka. Klucz do napinania paska rozrządu umożliwia właściwe luzowanie paska oraz jego bezproblemową wymianę. Tego typu narzędzia można wykorzystywać także do utrzymywania odpowiedniego napięcia podczas odkręcania na przykład koła pasowego. Tym samym profesjonalne klucze do rozrządu to tak naprawdę narzędzia wielofunkcyjne.

Każdy warsztat samochodowy powinien mieć na wyposażeniu specjalistyczne klucze do rozrządu. Wśród renomowanych producentów tego typu narzędzi można wyróżnić firmę YATO. Jest to polska marka wytwarzająca narzędzia ręczne, które polecane są wszystkim profesjonalnym serwisom samochodowym. Niemniej jednak doskonale sprawdzą się również w przydomowym warsztacie lub garażu. Sklep narzędziowy iParts posiada w asortymencie klucze specjalistyczne do rozrządu jedynie od renomowanych producentów, docenianych przez fachowców. Niewątpliwie klucze do montażu rozrządu są absolutnie niezastąpione przy profesjonalnej i fachowej wymianie paska.

Klucz do rozrządu to nie wszystko - pozostałe klucze specjalistyczne

Wśród specjalistycznych narzędzi można jeszcze wymienić między innymi klucz do rolki napinającej oraz klucz do blokowania kół rozrządu. Tego typu narzędzia pomagają w luzowaniu śrub mocujących - na przykład na pompach wtryskowych. Dzięki nim można także blokować koła rozrządu bądź koła pompy diesla. Odbywa się to poprzez początkowe napięcie a następnie zwolnienie sworzni blokujących. Klucze do wymiany rozrządu od renomowanego producenta YATO, dostępne w naszej ofercie, wyróżniają się ponadprzeciętną precyzją wykonania.

Niezbędne narzędzia do montażu rozrządu

Montaż rozrządu dzięki odpowiednio dobranym narzędziom może być wykonany w każdym samochodzie. W tego typu pracach niezastąpiony jest oczywiście klucz do rozrządu. Tego typu narzędzia wyposażone są w wygodną rękojeść. Dobry klucz charakteryzuje ergonomiczny chwyt. Dzięki temu każda praca może być wykonywana w sposób precyzyjny i bezpieczny. Rozrząd samochodowy jest układem, który odpowiada za sterowanie zaworami. One natomiast dbają o odpowiedni przepływ mieszanki przez cylindry. Dzięki temu następuje późniejsze opróżnianie z wszelkich gazów spalinowych. Z tego też powodu sprawne działanie rozrządu jest tak ważne w każdym samochodzie. Sklep narzędziowy iParts ma bardzo bogaty asortyment, w którym można znaleźć zestaw profesjonalnych kluczy do rozrządu.