Blokady do rozrządu

Znaleziono produktów: 139
Sortuj:
Widok:   
z 5

105,01 z VAT
Kod: YT0633 Producent części: YATO

112,00 z VAT
Kod: YT06018 Producent części: YATO

113,00 z VAT
Kod: OK023054 Producent części: ROOKS

121,00 z VAT
Kod: YT06008 Producent części: YATO

121,00 z VAT
Kod: OK023041 Producent części: ROOKS

123,00 z VAT
Kod: YT06016 Producent części: YATO
1 | 2 | 3 | 4 | 5  Następna  

Blokada rozrządu

Profesjonalne blokady rozrządu stanowią nieocenione wsparcie w przypadku wymiany paska. Warto wiedzieć, iż nieprawidłowy montaż paska rozrządu może być spowodowany obrotem koła pasowego wału rozrządu. Przyczyną może być także niewielki obrót koła pasowego od wału korbowego. W celu uniknięcia takich sytuacji stosuje się właśnie blokady rozrządu. Ważne jednak, aby były to narzędzia od renomowanych producentów.

Stosowanie tych akcesoriów jest polecane przez producentów pasków rozrządu. Każdy rozrząd samochodowy podczas wymiany powinien być zabezpieczony blokadami. Pozwoli to wykonać prace warsztatowe w pełni poprawnie i solidnie. W technicznej kwestii warto jeszcze pamiętać o tym, iż blokada rozrządu instalowana jest zawsze przed demontażem paska. Każdy warsztat samochodowy powinien być wyposażony w tego typu zestaw profesjonalnych narzędzi od sprawdzonych producentów.

Blokada rozrządu od renomowanego producenta

Nasz sklep narzędziowy posiada w ofercie niejeden zestaw blokad rozrządu do silników benzynowych od renomowanych producentów. Jednym z nich jest dobrze znana mechanikom i kierowcom, firma Neo Tools. Firma należy do polskiej grupy Topex. Profesjonalne narzędzia do obsługi rozrządu od Neo Tools blokują koło wałka jak również koło zębate wału korbowego. Dzięki temu w trakcie wymiany napędu rozrządu nie dochodzi do sytuacji, w  której koła się przesuwają. Te elementy dają pewność, że prace warsztatowe będą wykonane dobrze. Części marki Neo Tools charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością oraz wysoką jakością wykonania. Narzędzia te doceniane są w Polsce i za granicą ze względu na trwałość, perfekcję wykonania oraz świetne materiały, z jakich są wykonane.

Blokady rozrządu do silników benzynowych i diesla

Oferujemy liczne blokady rozrządu do silników benzynowych. Jednak to nie wszystko. Sklep narzędziowy iParts posiada w ofercie także zestaw blokad rozrządu do silników diesla. Uniwersalna blokada wałków rozrządu poradzi sobie z każdą wymianą paską. Wysokiej jakości zestaw blokad poradzi sobie zarówno w warunkach warsztatu domowego, jak również w profesjonalnym warsztacie. Każdy może dopasować blokady rozrządy do grupy VAG i do najpopularniejszych modeli takich marek, jak między innymi Audi, Volkswagen, Skoda Seat, Peugeot, Fiat oraz wiele innych. Blokada do rozrządu uniwersalna od firmy Neo Tools lub YATO pozwoli wykonać profesjonalny montaż paska oraz łańcucha. Warto pamiętać, iż rzetelna wymiana rozrządu powinna się odbywać z użyciem wysokiej jakości części.