Podnośniki warsztatowe

Znaleziono produktów: 19
Sortuj:
Widok:   
z 1

616,00 z VAT
Kod: 11712 Producent części: NEO TOOLS

1094,00 z VAT
Kod: 11720 Producent części: NEO TOOLS

1323,00 z VAT
Kod: YT55556 Producent części: YATO

1737,00 z VAT
Kod: YT55557 Producent części: YATO

236,00 z VAT
Kod: YT17260 Producent części: YATO

356,00 z VAT
Kod: YT17262 Producent części: YATO

1605,00 z VAT
Kod: OK080110 Producent części: ROOKS

4025,00 z VAT
Kod: OKG3000NMBOM Producent części: ROOKS

Podnośniki i żurawie do warsztatu samochodowego

Podnośnik samochodowy stanowi podstawowy element wyposażenia profesjonalnego warsztatu samochodowego. Profesjonalny podnośnik warsztatowy pozwala w sposób wygodny i komfortowy wykonać prace naprawcze oraz diagnostyczne. Najpopularniejszy model kolumnowy posiada konstrukcję, która umożliwia podniesienie samochodu do preferowanej wysokości. Co więcej, umożliwia także wykonywanie praktycznie wszystkich czynności serwisowych. Dzięki temu urządzeniu można sprawdzić, co się kryje pod podwoziem pojazdu.

Podnośniki warsztatowe o dużym udźwigu

Podnośniki warsztatowe cechuje wszechstronność oraz uniwersalność. Najistotniejszy w ich przypadku jest bez wątpienia bardzo duży udźwig. Wymienione już wcześniej podnośniki kolumnowe to najpopularniejsze spośród tego typu urządzeń.  Urządzenie to wyposażone jest w prowadnice oraz charakterystyczny wózek. Na poszczególnych elementach osadzone są ramiona, które można dowolnie regulować w zakresie długości wysuwania. Jest to bardzo komfortowe dla mechaników. Ważne jest, aby podnośniki charakteryzowały się doskonałym wykonaniem i świetną jakością,  gdyż tylko wtedy urządzenie gwarantuje pełny komfort pracy. W przypadku podnośników jakość ma również znaczenie ze względu na bezpieczeństwo pracy. Trudno byłoby czuć się bezpiecznie podczas pracy z podnośnikiem, który może nas w każdej chwili zawieść.

Żuraw warsztatowy w serwisie mechanicznym i warsztacie

Żuraw warsztatowy może podnosić samochody o różnie rozmieszczonych punktach podparcia. Podnośnik nożycowy sprawdzi się w każdym serwisie, warsztacie i zakładzie wulkanizacyjnym. Charakteryzuje się on mobilną konstrukcją, co jest bardzo ważne jeśli chodzi o każdy nieco większy warsztat samochodowy. Oferuje on możliwość przesuwania podnośnika w dowolne miejsce w danym zakładzie. Podnośnik do warsztatu samochodowego daje możliwość dostosowania wysokości urządzenia do aktualnie wykonywanych prac serwisowych.

Podnośniki najazdowe w branży motoryzacyjnej

Narzędzia oferowane są wraz z elementami zapewniającymi bezpieczne podnoszenie pojazdów na daną wysokość. Tani podnośnik od iParts oferuje szeroki zakres zastosowań w przydomowym garażu oraz w profesjonalnym serwisie. Na wyposażeniu znajduje się na przykład podnośnik najazdowy, który doskonale sprawdza się w wielu zadaniach wypełnianych w warsztacie. Dzięki niemu można przeprowadzić naprawdę liczne, profesjonalne zadania serwisowe. Sklep narzędziowy iParts oferuje najwyższej jakości akcesoria od renomowanych producentów, które gwarantują zadowolenie z produktów.