Nalewaki warsztatowe

Znaleziono produktów: 7
Sortuj:
Widok:   
z 1

20,00 z VAT
Kod: YT06980 Producent części: YATO

29,00 z VAT
Kod: YT06983 Producent części: YATO

44,00 z VAT
Kod: YT06985 Producent części: YATO

97,00 z VAT
Kod: YT06987 Producent części: YATO

24,00 z VAT
Kod: OK020688 Producent części: ROOKS

35,00 z VAT
Kod: OK020689 Producent części: ROOKS

43,00 z VAT
Kod: OK020690 Producent części: ROOKS

Nalewaki oleju do warsztatu

Nalewak warsztatowy to urządzenie, które bardzo przydaje się podczas uzupełniania samochodowych płynów eksploatacyjnych. Dzięki niemu można wlewać olej i inne płyny bez obawy o to, że wyciekną poza główny zbiornik. Dzięki temu żadna kropla nie zostanie zmarnowana, co stanowi duży walor ekonomiczny. Funkcjonalne narzędzia wyposażone są w elastyczny wlew, który umożliwia precyzyjne wypełnienie pojemników na płyny eksploatacyjne. Na wyposażeniu nalewaka warsztatowego znajduje się również funkcjonalna i ergonomiczna rękojeść, która zapewnia pewny uchwyt. Korzystając z tego rodzaju sprzętu, można mieć pewność, że akcesorium nie wysunie się z dłoni podczas wlewania preparatów.

Nalewaki warsztatowe od renomowanych dostawców

Nalewaki warsztatowe sprawdzają się w szczególności do nalewania płynów w miejsca trudno dostępne. Sklep narzędziowy iParts oferuje wysokiej jakości akcesoria warsztatowe, produkowane przez renomowanych, polskich producentów. Firma YATO oferuje narzędzia kompleksowe do prac garażowych oraz warsztatowych i serwisowych. W ofercie znajduje się na przykład porządny nalewak plastikowy do płynów samochodowych. Nie zajmuje on dużo miejsca, a jest bardzo wszechstronny i uniwersalny. Narzędzia YATO wykonane są z najwyższej jakości tworzyw sztucznych, odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Sprzęt jest zatem nie tylko funkcjonalny, ale również bardzo trwały.

Nalewak do precyzyjnego wlewania płynów eksploatacyjnych

Nalewak do oleju produkowany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, a mianowicie z polietylenu, który wykazuje dużą odporność na szkodliwe działanie preparatów do samochodu. Materiał ten jest bardzo trwały nawet przy częstej eksploatacji. Gwarantuje on długą żywotność urządzenia. Precyzyjne dozowanie produktów umożliwia podziałka, znajdująca się z bocznej strony nalewaka. Profesjonalny warsztat samochodowy powinien posiadać wysokiej jakości akcesoria tego rodzaju. Zdecydowanie ułatwiają one nalewanie płynów. To ważne, aby w profesjonalnym warsztacie zoptymalizować wykonywanie tak podstawowych czynności.

Profesjonalne konewki do oleju niezastąpione w warsztacie samochodowym

Konewka do oleju występuje w różnych wariantach i pojemnościach. Nalewak oleju charakteryzujący się mniejszą pojemnością, przyda się zwłaszcza przy amatorskich pracach garażowych. Tego typu produkty mają najczęściej pojemność wynoszącą 1 litr. Natomiast konewki o pojemności 5 oraz 10 litrów przeznaczone są głównie dla profesjonalnych serwisów samochodowych. Konewka do oleju posiada zakręcaną pokrywę, która zapobiega wylaniu się zawartości.