Miski do oleju

Znaleziono produktów: 9
Sortuj:
Widok:   
z 1

13,00 z VAT
Kod: YT0699 Producent części: YATO

49,00 z VAT
Kod: YT0717 Producent części: YATO

59,00 z VAT
Kod: YT0716 Producent części: YATO

51,00 z VAT
Kod: OK020686 Producent części: ROOKS

65,00 z VAT
Kod: OK020687 Producent części: ROOKS

90,00 z VAT
Kod: LSR3842 Producent części: LASER

1404,00 z VAT
Kod: OKGWAN2B Producent części: ROOKS

Warsztatowa miska na zużyty olej silnikowy

Miska do oleju stanowi jedno z podstawowych akcesoriów warsztatowych. Przydaje się ona również w domowym garażu. Tego typu narzędzia przeznaczone są przede wszystkim do przetrzymywania zużytego oleju w trakcie procesu wymiany. Występują one w różnych modelach pojemnościowych. Poszczególne modele mogą  zmieścić od 1 do nawet 16 litrów. Zlewak do oleju charakteryzuje się dużą mobilnością i łatwością w użyciu. Narzędzie to może być również pomocne w przypadku wymiany płynu chłodniczego. Dzięki miskom do oleju można być pewnym, że ciecz nie rozleje się po zakładzie pracy.

Wanna zlewowa do wymiany oleju

Wanna zlewowa przeznaczona jest do zlewania zużytego oleju samochodowego. Przeważnie jest ona wykonywana z tworzywa sztucznego, odpornego na działanie oleju i jego reakcje. Zlewarka umożliwia wygodne odlewanie oleju z wanny. Jest ona wyposażona w ergonomiczne uchwyty, które pozwalają na stabilne przenoszenie narzędzia. Olej samochodowy jest bardzo tłusty i trudny do zmycia, dlatego warto mieć pod ręką akcesoria, które pozwolą przeprowadzić jego bezpieczną wymianę. W przeciwnym wypadku trzeba się liczyć z ciężką praca, jaką jest czyszczenie plam olejowych.

Miski do oleju niezastąpione w pracach warsztatowych

Miski do oleju są na tyle głębokie, że można mieć pewność, iż żaden płyn się z nich nie wydostanie. Dzięki temu olej nie ubrudzi żadnego elementu pojazdu. Profesjonalny warsztat samochodowy powinien bezwzględnie posiadać tak podstawowe akcesoria. Bez nich trudno byłoby wykonywać w warsztacie codzienne czynności. Nasz sklep narzędziowy wyposażony jest w akcesoria wykonane między innymi z polipropylenu. Są one wysoce odporne na pęknięcia i uszkodzenia mechaniczne. Niewielka wysokość tego akcesorium warsztatowego sprawia, że w łatwy sposób można je wsunąć pod pojazd. Miska wyposażona jest w ergonomiczne uchwyty do przenoszenia oraz funkcjonalny lejek do wylewania cieczy.

Ergonomiczne i funkcjonalne narzędzia do zlewania oleju

Miska na zużyty olej silnikowy, wyposażona w poręczny uchwyt, pozwala na łatwe przenoszenie akcesorium z jednego miejsca na drugie. Miska do spuszczania oleju posiada specjalne, wyprofilowane miejsca, które zapobiegają wydostawaniu się cieszy na zewnątrz. Zdecydowanie warto mieć takie akcesorium w przydomowym garażu, aby uniknąć kłopotów z ewentualnie rozlanym olejem. Nie zajmuje ono dużo miejsca, a przy tym jest bardzo funkcjonalne. Warto ułatwiać sobie wykonywanie codziennych, nawet tych najprostszych zadań. Dzięki temu zyskujemy wiele czasu i oszczędzamy energię, dzięki czemu łatwiej jest nam wykonywać trudniejsze zadania.