Otwornice do betonu

Znaleziono produktów: 10
Sortuj:
Widok:   
z 1

Otwornica do betonu 80 mm widiowa

70,00 z VAT
Kod: RG01052 Producent części: REXXER

Otwornica do betonu 65 mm widiowa

78,00 z VAT
Kod: RG01050 Producent części: REXXER

Otwornica do betonu 68 mm widiowa

87,00 z VAT
Kod: RG01156 Producent części: REXXER

Otwornica do betonu 70 mm widiowa

89,00 z VAT
Kod: RG01051 Producent części: REXXER

Otwornica do betonu 120 mm widiowa

128,00 z VAT
Kod: RG01153 Producent części: REXXER

Otwornica do betonu 100 mm widiowa

132,00 z VAT
Kod: RG01053 Producent części: REXXER

Otwornica do betonu 150 mm widiowa

293,00 z VAT
Kod: RG01155 Producent części: REXXER

Otwornica do betonu 105 mm widiowa

106,00 z VAT
Kod: RG01151 Producent części: REXXER

Otwornica do betonu 125 mm widiowa

113,00 z VAT
Kod: RG01154 Producent części: REXXER

Otwornica do betonu 115 mm widiowa

170,00 z VAT
Kod: RG01152 Producent części: REXXER

Otwornice do betonu i muru - diamentowe i nie tylko

Stale poszerzamy nasz asortyment, aby poszukiwane produkty mogli u nas znaleźć nie tylko kierowcy, ale też mechanicy i majsterkowicze. Dlatego w sklepie iParts powstała kategoria, w której oferujemy otwornice do betonu. Jest to miejsce, w którym zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy, znajdą narzędzia do tworzenia precyzyjnych otworów w betonie, ale też innych najtwardszych materiałach. Nasze otwornice do betonu są niezawodne, wytrzymałe i skuteczne – idealne do tworzenia otworów o różnych średnicach i głębokościach.

Otwornice koronowe do betonu i inne narzędzia specjalistyczne

Jedną z podstawowych podkategorii otwornic do betonu tworzą otwornice koronowe do betonu. Dzięki nim możesz tworzyć precyzyjne otwory o dużej średnicy w betonie i innych twardych materiałach. Model koronowy przeznaczony jest do realizacji najtrudniejszych zadań.  Nasze otwornice koronowe do betonu są łatwe w obsłudze i charakteryzują się długą żywotnością. Tym samym są to narzędzia, w które zdecydowanie warto zainwestować.

Jeszcze mocniejszym sprzętem jest otwornica do betonu zbrojnego. Nasza otwornica do betonu zbrojonego to narzędzie, które poradzi sobie nawet z najtwardszymi materiałami. Jest to specjalistyczna otwornica diamentowa do betonu, która gwarantuje wysoką wydajność i trwałość. Bez względu na wymagania Twojego projektu, nasza otwornica do betonu zbrojonego z pewnością okaże się niezastąpiona. Wykorzystanie jakościowej otwornicy do betonu zbrojonego umożliwia realizację nawet najbardziej skomplikowanych i wymagających zadań, gwarantując perfekcyjne rezultaty przy zachowaniu wysokiej efektywności pracy.

W naszym sklepie dostępna jest też między innymi otwornica do betonu pod puszki, która pozwoli Ci stworzyć idealnie okrągłe otwory, niezbędne do montażu puszek elektrycznych czy innych elementów instalacyjnych.

Otwornica do murów – niezbędne narzędzie budowlane

W tej kategorii znajdziesz otwornice do betonu, niemniej narzędzia te można stosować również wobec wielu innych najtwardszych materiałów. Zatem tym, co u nas znajdziesz, jest również otwornica do murów. Tego typu specjalistyczne narzędzia, dzięki swojej trwałości i precyzji, umożliwiają łatwe i skuteczne tworzenie otworów w różnych typach murów. Bez względu na to, czy potrzebujesz wiercić otwory pod przewody, czy montować elementy konstrukcyjne, nasza otwornica do murów to gwarancja satysfakcji. Dodatkowo różne rozmiary i typy naszych otwornic zapewniają odpowiednią elastyczność i adaptację do specyfiki Twojego projektu, czyniąc pracę łatwiejszą i bardziej efektywną.

Inne otwornice: