Preparaty konserwujące i czyszczące

Znaleziono produktów: 31
Sortuj:
Widok:   
z 2

16,00 z VAT
Kod: 19586 Producent części: MOJE AUTO
1 | 2  Następna  

Czyszczenie i konserwacja samochodu

Szeroki wachlarz akcesoriów samochodowych w iParts to także wysokiej jakości preparaty konserwujące i do czyszczenia, w tym jeden z najpopularniejszych na świecie środków wielofunkcyjnych - preparat WD-40. Co istotne, każdy oferowany produkt z naszego asortymentu posiada doskonałe właściwości smarujące, czyszczące, ochronne i antykorozyjne.

Duży wybór produktów konserwująco-czyszczących

Jako największy sklep motoryzacyjny w Polsce stale poszerzamy asortyment, by zapewnić Klientom dostęp do wszystkiego, co potrzebne do auta. Dlatego wprowadziliśmy do oferty m.in. preparaty do konserwacji i czyszczenia, które zostały wyprodukowane przez największe firmy w segmencie chemii samochodowej, np. Valvoline, Liqui Moly, Amtra i Sonax.

Powyższa kategoria to m.in. uniwersalne pianki do czyszczenia zabrudzeń, wielofunkcyjne aerozole, preparaty do czyszczenia gaźnika, wspomniane wyżej preparaty WD-40, preparaty do czyszczenia i konserwacji połączeń elektrycznych, produkty do stali szlachetnych, preparaty do czyszczenia silnika a także środki do usuwania uszczelek.

Dlaczego warto stosować nasze produkty?

Przede wszystkim ze względu na bezpieczeństwo i atrakcyjne ceny oferowanych preparatów do konserwacji i czyszczenia. Posiadamy jedynie sprawdzone produkty, które charakteryzują się odpowiednim przeznaczeniem, np. preparaty do mycia silnika, bezpieczne dla kabli i przewodów paliwowych lub spraye do usuwania plam smarów i olejów, które nie szkodzą instalacji elektrycznej i paliwowej w samochodzie.