Odmrażacze do zamków samochodowych

Znaleziono produktów: 9
Sortuj:
Widok:   
z 1

Odmrażacze do zamków samochodowych

Głównym zadaniem odmrażaczy samochodowych do zamków jest usunięcie lodu i szronu zalegającego w okolicach zamka. Dobry odmrażacz zawiera odtłuszczacze, które zapobiegają ponownemu zamarzaniu wody na powierzchni zamka oraz gromadzeniu się zanieczyszczeń. Ponadto, odmrażacze w iParts.pl pozostawiają przyjemny, delikatny zapach, który przedostaje się do wnętrza samochodu.

Czy odmrażacz do zamków może być użyty do szyb?

Jeśli stosowna informacja podana jest na etykiecie producenta środka do odmrażania części samochodowych, to odpowiedź brzmi – tak. Jeśli jednak odmrażacz adresowany jest wyłącznie do odmrażania zamków, to lepiej nie stosować go na szyby. Taki preparat może bowiem zawierać substancje szkodliwe np. dla gumowych piór wycieraczek.

Jak szybko działają odmrażacze do zamków?

Dobrej jakości preparaty przeznaczone do odmrażania zamków działają w trybie natychmiastowym. Zaledwie po 5 sekundach od zaaplikowania można uzyskać dostęp do zamka i wejść do samochodu. Wystarczy jedynie przetrzeć zamek i odjechać.

Czy droższe odmrażacze są lepsze?

Bardzo możliwe, że odpowiedź zaskoczy większość z was. Znacznie droższe odmrażacze do zamków nie zawsze okazują się lepszym rozwiązaniem. Zwykle wyższa cena idzie w parze ze znaną marką producenta kosmetyków samochodowych. Natomiast nie świadczy to o wysokiej skuteczności samego preparatu. Odmrażacz do zamka za 12 zł może być tak samo dobry jak ten, który kosztuje 25 zł. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą odmrażaczy do zamków w iParts.pl.

W czasie srogiej zimy, odmrażacze do zamków mogą okazać się nieocenione. Warto zaznaczyć, że taki preparat należy trzymać w domu, a nie w schowku samochodu. Środek służy w końcu po to, by w ogóle dostać się do wnętrza samochodu.