Guma w sprayu

Znaleziono produktów: 8
Sortuj:
Widok:   
z 1

Guma w sprayu

Guma w sprayu to doskonałe narzędzie dla wszystkich miłośników domowego tuningu samochodów. Dzięki niemu można szybko i łatwo, a także przy niewielkim nakładzie finansowym stworzyć nowe oblicze każdego auta.

2 w 1

Guma w sprayu to preparat o funkcji zabezpieczająco-dekoracyjnej, który tworzy powłokę kauczukową na wybranym elemencie samochodu o dowolnej barwie. Dzięki tej aplikacji można zmienić kolor na przykład felg, zderzaków czy też spoilera auta. Nałożona powłoka gumy będzie również chronić pomalowane elementy przed niekorzystnym działaniem m.in. środków chemicznych, czynników atmosferycznych czy też soli.

Guma w sprayu na wszystkie powierzchnie

Guma w sprayu nadaje się do użycia na praktycznie każdej powierzchni, od metali i tworzyw sztucznych, po szkło oraz układy elektryczne. Można ją stosować na wszystkich gładkich, odpornych na rozpuszczenie oraz niechłonnych powierzchniach. Elastyczna powłoka chroni tak zaimpregnowany element przed zarysowaniami, odpryskami oraz brudem. Nałożona gumowa powłoka jest odporna na niskie oraz wysokie temperatury. Jest w stanie wytrzymać w warunkach od -30 do +90 stopni Celsjusza.

Mocne strony

Bardzo dużą zaletą gumy w sprayu jest możliwość przywrócenia pierwotnego wyglądu elementu w szybki i prosty sposób. Wystarczy ściągnąć gumową powłokę bez konieczności użycia dużej siły czy też specjalistycznych narzędzi. Taka aplikacja ma bardzo szerokie zastosowanie, które ogranicza jedynie wyobraźnia właściciela samochodu.

Zmień wygląd swojego auta za pomocą dobrej jakości gumy w sprayu od iParts.pl!