Zawór EGR w iParts.pl!

iParts.pl to jeden z największych w kraju e-sklepów, w ofercie którego znajduje się ponad 2 000 000 części do wszystkich marek i modeli samochodów. Wśród nich na uwagę zasługują najwyższej jakości zawory EGR znanych i renomowanych producentów.

Zawór EGR to inaczej zawór recyrkulacji spalin, którego funkcją jest regulowanie przepływu spalin. Zaawansowane technologicznie zawory posiadają specjalny czujnik temperatury oraz układy ustalające ich stopień otwarcia.

Dzięki odpowiedniemu dawkowaniu przez zawór EGR, system recyrkulacji spalin ma szansę funkcjonować prawidłowo, tj. przyspieszać odparowywanie paliwa, obniżać temperaturę spalania ubogiej w tlen mieszanki paliwowo-powietrznej, a także utleniać pozostałe w spalinach niespalone węglowodory. Skutkuje to obniżeniem emisji tlenków azotu.

Specjaliści zalecają wybieranie takich zaworów EGR, które charakteryzują się wysoką jakością. Jakość tę zapewniają zawory EGR, które znajdziesz w iParts.pl – posiadamy produkty renomowanych wytwórców, takich jak m.in. Pierburg, ERA, Hella czy Delphi.Wszystkie zawory EGR, które znajdziesz w sklepie iParts.pl, są fabrycznie nowe i posiadają pełną gwarancję producenta (12 lub 24 miesięcy).

Zawór EGR w Twoim aucie odmówił posłuszeństwa i musisz go wymienić? Jeśli tak, wybierz markę samochodu z powyższej listy, następnie model, rocznik i na końcu - wersję silnikową.

iParts.pl - Kontakt iParts.pl - Zalety

Nie pozwól aby Twój samochód był zepsuty - zamów w iParts.pl nowy zawór EGR w najatrakcyjniejszych cenach!