Tuleje wahacza w iParts.pl!

iParts.pl posiada w ofercie tuleje wahacza do wszystkich modeli samochodów. W trosce o najlepszą jakość, w naszym sklepie znajdują się produkty renomowanych, najlepszych producentów, które gwarantują bezproblemową eksploatację przez długi czas.

Tuleja wahacze (inaczej zwane silentblockami) to część wahacza, które stosuje się aby wytłumić drgania przenoszone z nawierzchni, po której porusza się samochód. Tuleje wahacza składają się z pojedynczych odcinków rur o różnych średnicach, umieszczonych osiowo jedna w drugiej i przedzielonych warstwą gumy lub innego materiału o zbliżonej specyfikacji. Spotyka się tuleje wykonane z niemal każdego materiału stosowanego w budowie maszyn, w zależności od przeznaczenia tulei, jednak w motoryzacji najbardziej rozpowszechnione są tuleje metalowo-gumowe.

iParts.pl to sklep, gdzie znajdziesz tuleje wahacza do najróżniejszych typów samochodów. Wśród ogromnej ilości produktów znajdujących się w naszej ofercie, posiadamy tuleje wahacza marek takich jak m.in. Lemforder, Febi Bilstein, Ruville czy Corteco.

Powiązane kategorie produktowe

Wszystkie tuleje wahacza, dostępne na iParts.pl, są fabrycznie nowe i posiadają pełną gwarancję producenta (12 lub 24 miesięcy).

W celu wybrania odpowiednich tulei wahacza do Twojego auta, wybierz markę samochodu z powyższego zestawienia, następnie model i rocznik, a na końcu - wersję silnikową. Przykładowo: VW → Passat (3B3) 1996.08-2000.11 → 1.9 TDI 101 KM (AVB).

iParts.pl - Kontakt iParts.pl - Zalety

Jeśli musisz wymienić tuleje wahacza w swoim aucie - nie zwlekaj, tylko już dziś złóż zamówienie na iParts.pl!