Przeguby napędowe w iParts.pl!

iParts.pl posiada szeroką gamę przegubów napędowych do wszystkich marek samochodów. W trosce o bezpieczeństwo Klienta przeguby napędowe dostępne na naszej stronie pochodzą tylko od renomowanych producentów i są w 100% oryginalne!

Przegub napędowy to część, wykorzystywana do przenoszenia momentu obrotowego w samochodzie. Stanowi on elastyczne połączenie dwóch elementów wału lub półosi tam, gdzie siła napędowa przenoszona przez wał jest przekazywana pod kątem – chociażby w przypadku przedniego napędu, gdzie koła są jednocześnie napędzane i skręcane. Dotychczas wymyślono parę rodzajów przegubów, które są stosowane w zależności od przeznaczenia (jest to powiązane z kątem ugięcia przebiegu siły napędowej).

Duże obciążenia przegubów napędowych i półosi wiążą się z tym, że co pewien czas powinno się je wymienić. Najczęstszymi objawami usterek przegubów napędowych są metaliczne stuki, zwłaszcza przy pełnym skręcie (przeguby zewnętrzne) czy mocne drgania przenoszone na cały samochód (przeguby wewnętrzne). 

Dlatego też specjalnie dla Państwa zadbaliśmy o pełną gamę przegubów napędowych do każdej marki i modeli samochodu. W naszej ofercie znajdują się tylko produkty gwarantujące najwyższą jakość, producentów takich jak m.in. Lobro, Ruville, Meyle czy Blue Print.

Wszystkie oferowane przez nas przeguby napędowe są fabrycznie nowe i posiadają pełną gwarancję producenta (12 lub 24 miesięcy).

Aby wybrać odpowiedni przegub napędowy do swojego auta, wybierz markę samochodu z powyższego zestawienia, następnie model, rocznik i na końcu - wersję silnikową.

iParts.pl - KontaktiParts.pl - Zalety

Nie czekaj i już dziś zamów w iParts.pl nowy przegub napędowy do swojego auta z Bezpłatną Dostawą!