Łożyska oporowe w iParts.pl!

iParts.pl to sklep oferujący części samochodowe. Nasi klienci mają do dyspozycji produkty znanych producentów do wszystkich marek i modeli aut, wśród nich znakomite łożyska oporowe.

Łożysko oporoweŁożysko oporowe to część zwana również łożyskiem wyciskowym i łączy ono ruchomy element sprzęgła od strony silnika i stały mechanizm rozłączający od przekładni. Innymi słowy, łożysko oporowe służy do przeniesienia nacisku, niezbędnego w procesie rozłączania sprzęgła. Ostatnimi czasy, łożyska oporowe montuje się w tulei prowadzącej, która gwarantuje idealne wycentrowanie względem końcówek sprężyny talerzowej.

Coraz częściej we współczesnych autach montuje się koncentryczny siłownik sprzęgła, który stanowi połączenie siłownika sprzęgła i zwykłego łożyska wyciskowego. Warto pamiętać, aby wymieniać łożysko wyciskowe za każdy razem, kiedy wymieniamy sprzęgło – zapewni nam to idealną i długą pracę całego podzespołu.

Powiązane kategorie produktowe

Wszystkie oferowane przez nas łożyska oporowe są fabrycznie nowe i dołączamy do nich pełną gwarancję producenta (12 lub 24 miesięcy).

Aby wybrać odpowiednie łożysko oporowe do swojego samochodu, z powyższego zestawienia wybierz markę samochodu, następnie model, rocznik i na końcu - wersję silnikową.

iParts.pl - Kontakt iParts.pl - Zalety

Musisz wymienić łożysko oporowe? Nie czekaj i już dziś zamów je w iParts.pl! Pomożemy dobrać odpowiedni produkt do Twojego samochodu, z bezpłatną dostawą do domu.