Wysprzęglik centralny w iParts.pl!

iParts.pl to jeden z największych w Polsce sklepów internetowych, w ofercie którego znajduje się ponad 2 000 000 części do wszystkich aut. Wśród nich na uwagę zasługują najwyższej jakości wysprzęgliki centralne znanych i renomowanych producentów.

Wysprzęglik centralny to mechanizm wysprzeglający, wykorzystywany w celu poprawnego funkcjonowania pedału sprzęgła. Zależnie od budowy, wysprzęglik pełni funkcję łożyska hydraulicznego sprzęgła i/lub siłownika sprzęgła. W samochodach osobowych stosuje się głównie tzw. pchający typ wysprzęglika centralnego. Wysprzęglik centralny (ang. CSC - Concentric Slave Cylinder) to niezwykle ważny element sprzęgła w każdym samochodzie.

Powiązane kategorie produktowe

W trosce o sprawną i długotrwałą eksploatację, większość fachowców zaleca wybieranie takich wysprzęglików centralnych, które charakteryzują się wysoką jakością. Jakość tę zapewniają wysprzęgliki centralne, które znajdziesz w iParts.pl – posiadamy produkty najlepszych producentów, takich jak m.in. LuK, Sachs, Valeo czy TRW.

Wszystkie wysprzęgliki centralne, dostępne w sklepie iParts.pl, są fabrycznie nowe i posiadają pełną gwarancję producenta (12 lub 24 miesięcy).

Jesteś zainteresowany kupnem wysprzęglika centralnego do swojego auta? Jeśli tak, wybierz markę samochodu z powyższego zestawienia, następnie model, rocznik i na końcu - wersję silnikową.

iParts.pl - Kontakt iParts.pl - Zalety

Nie pozwól aby Twoje auto było niesprawne - zamów w iParts.pl nowy wysprzęglik centralny do Twojego samochodu w najatrakcyjniejszych cenach!