Dociski sprzęgła w iParts.pl!

iParts.pl jest sklepem internetowym, który posiada jedną z największych ofert na dociski sprzęgła w Polsce. Specjalnie dla naszych Klientów, oferujemy ponad 2 miliony części do wszystkich marek i modeli aut.

Docisk sprzęgłaDocisk sprzęgła to istotna część sprzęgła, która odpowiedzialna jest za pracę pary ciernej. Głównym zadaniem docisku sprzęgła jest rozwijanie adekwatnej siły tarcia na miejsca współpracujące. Zbudowany jest tak, że jego zewnętrzna część połączona jest z kołem zamachowym i tarczą docisku, który wykorzystując tarcie współpracuje z tarczą sprzęgła, umiejscowioną na wale sprzęgłowym skrzyni biegów. Docisk sprzęgła jest bardzo ważny, bowiem gdy jest on zbyt słaby może powodować ślizganie się sprzęgła, co przyczynia się do szybszego zużycia tarczy sprzęgła i tarczy dociskowej.

Wszystkie oferowane przez nas dociski sprzęgła są fabrycznie nowe i posiadają pełną gwarancję producenta (12 lub 24 miesięcy).

Jeśli chcesz wybrać odpowiedni docisk sprzęgła do swojego samochodu, wybierz markę samochodu z powyższego zestawienia, następnie model, rocznik i na końcu - wersję silnikową.

Jeśli napotkasz na problemy z doborem właściwego produktu lub zechcesz po prostu zasięgnąć porady eksperta - skontaktuj się z nami:

Telefonicznie:
Zamówienia i Infolinia: 0 801 000 184 lub 22 884 65 45

Mailowo:
adres e-mail: [email protected]

Zamówienia można składać telefonicznie, przy pomocy poczty elektronicznej (e-mail) lub online 24h na dobę na stronie naszego sklepu internetowego.

Zadbaj o układ przeniesienia napędu w Twoim samochodzie i zamów w iParts.pl nowy docisk sprzęgła z bezpłatną dostawą do domu!

Najpopularniejsi producenci

Docisk sprzęgła LuK
Docisk sprzęgła SACHS
Docisk sprzęgła AISIN
Docisk sprzęgła BLUE PRINT
Docisk sprzęgła EXEDY
Docisk sprzęgła JAPANPARTS
Docisk sprzęgła ASHIKA
Docisk sprzęgła JAPKO
Docisk sprzęgła NPS