Wybierz model samochodu marki Tata

Szukaj części do samochodów Tata

Koncern Tata Motors jest największym, prywatnym indyjskim koncernem motoryzacyjnym zajmującym się produkcją samochodów osobowych oraz autobusów. Samochody Tata najczęściej sprzedawane są na rynkach azjatyckich, ale od pewnego czasu dostępne są w sprzedaży na wybranych rynkach europejskich. 

Od 2008 roku samochody koncernu Tata Motors można nabywać także w Polsce. Pozostałe rynki, na których można zakupić samochody Tata to m.in. Włochy, Hiszpania oraz Turcja. Firma Tata Motors zaistniała w Europie w 2008 roku, gdy jej przedstawiciele wyrazili chęć stworzenia najtańszego samochodu na świecie o nazwie Tata Nano. Oprócz tego Tata Motors za kwotę 2,3 mld dolarów odkupiło od Forda prawa do marek Land Rover, Jaguar, Daimler, Lanchester oraz Rover. Spośród modeli koncernu Tata Motors oferowanych na polskim rynku wyróżnić należy przede wszystkim Tatę Indigo, Indigo SW, Safari, Xenon oraz Indica Vista. 

Potrzebujesz części do samochodów z koncernu Tata Motors? Skorzystaj z oferty iParts.pl. Możesz u nas znaleźć szeroki wybór podzespołów do wielu aut Tata Motors. Wystarczy, że wybierzesz z powyższej listy konkretny model oraz markę, a otrzymasz dostęp do części dedykowanych dla Twojego pojazdu.

iParts.pl - Kontakt iParts.pl - Zalety