Wybierz model samochodu marki Mclaren

Zamienne części samochodowe do McLarena

Auto części McLarenMcLaren to założona w 1989 roku spółka, która zajmuje się projektowaniem oraz produkcją seryjnych samochodów sportowych opartych o technologie wykorzystywane w wyścigach Formuły 1. Marka współpracuje ściśle z zespołem wyścigowym Formuły 1 McLaren. Do 2009 roku McLaren wchodził w skład grupy McLaren Group. Spółka McLaren zaprojektowała do 2014 roku cztery modele samochodów – M6GT, McLaren F1, MP4-12C, P1 oraz 650S. 

Oprócz sukcesów w branży motoryzacyjnej marka McLaren od 1963 roku obecna jest w wyścigach samochodowych, w tym także w Formule 1. Do tej pory jest to jeden z najbardziej utytułowanych konstruktorów w historii F1 – kierowcom McLarena do sezonu 2014 udało się wygrać, tuż po Ferrari, najwięcej wyścigów – 163, a także 8 tytułów Mistrzów Świata Konstruktorów oraz 11 tytułów Mistrzów Świata Kierowców. 

Potrzebujesz części do McLarena? Znajdziesz je w iParts.pl! Zapytaj o części i złóż zamówienie kontaktując się z naszym konsultantem:

Zamów części McLaren 

W asortymencie posiadamy również bogaty wybór części do innych marek samochodowych pochodzących z Wielkiej Brytanii. Sprawdź naszą ofertę części do samochodów brytyjskich.