iParts.pl wśród najlepszych sklepów internetowych w 2020 roku

Data:

iParts.pl po raz kolejny wśród najlepszych sklepów internetowych w Polsce

 

W 11 edycji stanęliśmy ponownie na podium najlepszych sklepów motoryzacyjnych w Polsce

Cieszymy się, że w już od 12 lat darzycie nas tak wielkim zaufaniem. Wyniki rankingu Opineo, które pojawiają się zawsze jesienią są dla nas powodem do dumy. Znajdujemy się wśród największych sklepów internetowych w Polsce, które są oceniane przez samych konsumentów.

Dziękujemy Wam Drodzy Klienci za wszystkie opinie, ciepłe słowa oraz konstruktywną krytykę. Wszystko to próbujemy z każdym kolejnym rokiem wcielać w życie pracując nad rozwijaniem tego co cenicie i poprawą tego co Wam przeszkadza.

To wspaniałe uczucie być docenionym i cieszymy się, że jesteście z nami – jedni od wielu lat, inni od niedawna. Wszystkim dziękujemy – iParts tworzymy dla Was.

 

Czym jest ranking Opineo?

Ranking Sklepów Internetowych Opineo tworzony jest już od ponad 10 lat.

Jak powstaje ranking? Klienci po dokonaniu zakupów proszeni są o wystawienie opinii dla e-sklepu na Opineo.pl. Oceniają szybkość realizacji zamówienia, obsługę klienta, jakość pakowania przesyłek, kuriera, a także określają jak chętnie rekomendowaliby sklep innym użytkownikom.

Opineo od początku swojej działalności zebrało już 17,5 mln opinii użytkowników zarówno o małych jak i największych sklepach internetowych w Polsce.