iParts.pl partnerem Karty Dużej Rodziny

Data:

Karta Dużej Rodziny to inicjatywa Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, funkcjonująca już od 2015 roku. Stanowi system zniżek i dodatkowych benefitów z jakich mogą korzystać rodziny wielodzietne (rodzice mający na utrzymaniu co najmniej trójkę dzieci).

Ideą stojącą za KDR jest ułatwienie im dostępu do usług, produktów, kultury czy rozrywki przy potencjalnie ograniczonych budżetach, jakimi z reguły dysponują. Karta obejmuje nie tylko instytucje publiczne i państwowe, ale umożliwia także skorzystanie ze specjalnych zniżek na oferty prywatnych firm partnerskich. Z takich benefitów korzystać może niezależnie każda osoba w rodzinie.

Od 2019 roku do grona partnerów KDR dołączają dwa duże i dynamicznie rozwijające się sklepy z częściami samochodowymi – iParts oraz Ucando. Obie firmy przygotowały specjalną ofertę z myślą o rodzinach 3+.

iParts to największy w Polsce i niezwykle popularny serwis e-commerce z częściami zamiennymi. Rozwija się nieustannie od 2009 roku, oferując swoim klientom dostęp do ponad 2 000 000 produktów, w cenach niższych niekiedy o połowę niż w tradycyjnych sklepach. Ucando to młody i dynamiczny zespół tworzący platformę sprzedażową adresowaną nie tylko do mechaników ale i „zwykłych” klientów indywidualmnych. Bogaty asortyment i atrakcyjne ceny uzupełnione są o fachowe porady i wiedzę.

Spodobał Ci się artykuł?
i sprawdź ceny w naszej ofercie!