iParts.pl na podium w Rankingu Sklepów Internetowych Opineo 2015

Data:

Sklep motoryzacyjny iParts.pl zajął wysokie, 3 miejsce w kategorii Motoryzacja w Rankingu Sklepów Internetowych Opineo 2015.

To już siódmy rok z rzędu, gdy serwis opiniowy Opineo.pl przygotowuje Ranking Sklepów Internetowych najlepiej ocenianych przez użytkowników. W 2015 roku, łącznej analizie poddano 250 e-sklepów, które rywalizowały pomiędzy sobą w 17 kategoriach.

W kategorii Motoryzacja, na 3 miejscu uplasował się sklep motoryzacyjny iParts.pl. To już drugi rok z rzędu, gdy sklep iParts.pl trafia na podium prestiżowego Rankingu Sklepów Internetowych Opineo w tejże kategorii. W 2014 roku Klienci wystawili sklepowi iParts.pl na Opineo dokładnie 1767 opinii, których średnia ocena była wysoka i wynosiła 9,2/10.

Jest to Wasza zasługa - naszych Klientów. Chcielibyśmy podziękować za otrzymane zaufanie, gdyż Wasze zadowolenie stanowi dla nas priorytet w codziennej pracy. Możemy Was zapewnić, że dokładamy wszelkich starań, aby liczba zadowolonych Klientów wraz z upływem kolejnych lat wzrastała, a takie wyróżnienia, jak to, otrzymane od Opineo stanowią dla nas motywację do dalszej pracy.

Link do raportu Opineo można znaleźć tutaj - Ranking Sklepów Internetowych 2015

Zachęcamy także do zapoznania się z artykułem - Ranking Sklepów Internetowych 2015 Opineo - Biznes.pl