iParts.pl na podium rankingu najlepszych sklepów motoryzacyjnych!

Data:

W kwietniu 2015 roku iParts.pl znalazł się w top 3 e-sklepów motoryzacyjnych pod względem odwiedzających.

Znany z dostarczania rzetelnej wiedzy o rynku internetowym Gemius postanowił przyjrzeć się e-sklepom motoryzacyjnym. Pod uwagę wzięto dane dotyczące użytkowników sieci z tzw. grupy komercyjnej, a więc w wieku od 16 do 49 lat. Okazało się, że na strony sklepów motoryzacyjnych zagląda ponad 3 proc. internautów.

Zaledwie w kwietniu br. roku odwiedziło nas ok. 113 tys. użytkowników, co daje 0.7% z 3.3%, które odwiedza strony sklepów motoryzacyjnych. Bogata oferta, zaufani partnerzy i atrakcyjne ceny to bez wątpienia główny motor napędowy sukcesu internetowego sklepu motoryzacyjnego iParts.pl. W sieci zaistnieliśmy także dzięki temu, że nasz zespół koncentruje się na maksymalnym wykorzystaniu potencjału rynku motoryzacyjnego. Od samego początku naszej działalności chcieliśmy być firmą kluczową, czyli znaleźć się w gronie 3 największych lokalnych dystrybutorów.

Pozycja na podium to także zasługa naszych Klientów. Chcielibyśmy podziękować za otrzymane zaufanie. To Wy stanowicie dla nas motywację i priorytet w codziennej pracy. Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, by liczba zadowolonych Klientów wciąż rosła.

Szczegóły: http://interaktywnie.com/biznes/newsy/raporty-i-badania/na-strony-www-sklepow-motoryzacyjnych-zaglada-ponad-3-proc-internautow-kiedy-najchetniej-251907