AMORTYZATORY GABRIEL -8%! TYLKO U NAS!

Data:

Tylko teraz w iParts.pl masz niepowtarzalną szansę zakupić znakomite amortyzatory GABRIEL w najniższych cenach. Od 1.06.2013 ogłaszamy specjalną promocję dla wszystkich Klientów iParts.pl – przy zakupie amortyzatorów marki Gabriel obowiązuje 8% RABAT!Zamów dowolne amortyzatory GABRIEL, podając kod rabatowy: AGAB8, a otrzymasz 8% RABAT!

Aby otrzymać rabat wpisz kod rabatowy: AGAB8 w odpowiednią rubrykę na stronie (wyświetli się przy składaniu zamówienia) lub podaj kod konsultantowi w trakcie rozmowy telefonicznej.

 

 

Gabriel to czołowy producent amortyzatorów na rynek części zamiennych (aftermarket) a także dostawca podzespołów na pierwszy, fabryczny montaż. Pierwszy amortyzator firma Gabriel wyprodukowała już w 1907 roku i od tego momentu stale umacnia swoją pozycję na światowym rynku.

Obecnie, w ofercie firmy Gabriel znajduje się ponad 1200 pozycji katalogowych, pokrywających aż 90% europejskiego parku samochodowego. Części te charakteryzują się najwyższą jakością, a ich specyfikacja pod każdym względem jest identyczna co w przypadku amortyzatorów OEM (klasa wyposażenia oryginalnego).

 


Amortyzatory Gabriel w skrócie:

  • Produkty kompletne, wyprodukowane w całości przez firmę Gabriel.
  • Posiadają stale smarowaną uszczelkę, która zapewnia bezproblemową pracę i zmniejszone tarcie.
  • Wyposażone są w specjalne zawory i ulepszone talerzyki sprężyn zaworów, które charakteryzują się wysoką wytrzymałością niezależnie od warunków.
  • Każdy amortyzator posiada dokładną instrukcję obsługi i podstawowe akcesoria do montażu.

 

 

8% RABAT na amortyzatory GABRIEL dotyczy wszystkich, zarejestrowanych użytkowników.Zaufaj specjalistom od amortyzatorów z wieloletnim doświadczeniem i zakup znakomite amortyzatory Gabriel.UWAGA: PROMOCJA WAŻNA DO ODWOŁANIA!

 


Nasi konsultanci są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 19:00
i w soboty od 9:00 do 14:00.

Zadzwoń do nas: 22 884 65 45 oraz 801 000 184 lub napisz [email protected]