3 lata gwarancji!

Data:

Znany dostawca części zamiennych do samochodów japońskich i koreańskich wydłużył okres gwarancji na swoje produkty do 3 lat! W trosce o zdobycie pełnego zaufania do oferowanych produktów nowe, wydłużone okresy gwarancyjne obejmują wszystkie części z oferty Blue Print, z wyjątkiem tych, które podlegają wymianie częściej, zgodnie z zaleceniami producentów pojazdów.

Więcej informacji: http://www.blueprint-adl.co.uk/

Blue Print
jest wiodącą marką części segmentu aftermarket dla pojazdów japońskich i koreańskich. Oferta Blue Print zawiera ponad 17 000 referencji w ponad 100 grupach produktowych i skierowana jest nie tylko do modeli aut japońskich i koreańskich lecz również do wielu aut "pochodnych", zbudowanych na tych samych platformach.


Wszystkie produkty pochodzą od liderów rynku aftermarket i OEM z całego świata. Tylko produkty najwyższej światowej jakości trafiją do oferty Blue Print, co potwierdza certyfikat "Zgodności Jakościowej" odnoszący się do oficjalnych europejskich regulacji. To onzacza, że części Blue Print mogą byc użyte podczas normalnych działań serwisowych, bez obawy utraty gwarancji udzielanej przez prducenta pojazdu.

Wszystkie części Blue Print posiadają pełną gwarancję obejmującą wady fabryczne, w tym bezpośrednio z nimi związane szkody pośrednie. Wszystkie produkty posiadają 3 letnią gwarancję, obejmującą okres od pierwszego montażu.*


* Wyjątek stanowią produkty, które podlegają wymianie częściej, zgdonie z zaleceniami producenta pojazdu.